Tom Hardy přiznal, že jeho tělo kvůli přípravám na filmové role hodně utrpělo. Dočkal se radikálních proměn

Zdroj: Profimedia

Získal si srdce tisíců žen po celém světě. Mohli jsme ho vidět v několika filmových snímcích, ve kterých vždy exceloval. Je o něm také známo, že pro některé z nich podstoupil nemalou fyzickou proměnu.

Tom Hardy přiznal, že přípravy na natáčení některých filmů, pro které nabíral svalovou hmotu, nebo naopak drasticky hubl, daly jeho tělu zabrat. Netají se obavami, že si tělo poškodil.

S věkem se musíte začít hlídat

Tom se otevřeně svěřil, že když byl mladší, bylo v pořádku vystavovat se velkému nátlaku, pokud šlo o přípravy na filmové natáčení.

Zároveň ale usoudil, že jakmile jste starší, musíte o to více hlídat, jak se ke svému tělu chováte a jak nakládáte se svým zdravím.

Dle jeho názoru, čím je člověk starší, tím větší pozor si musí dávat. Je si vědom toho, že tělo toho nesnese tolik, jako v době, kdy bylo třeba o dvacet let mladší.

Jít z extrému do extrému něco stojí

Přípravy na natáčení nikdy nejsou jednoduché, zvláště když vyžadují drastické hubnutí nebo naopak rapidní přibírání svalové hmoty.

Tom se svěřil, že se po natáčení filmů Válečník a Temný rytíř povstal se cítil hodně unavený. Za to mohla jeho fyzická proměna, kterou pro oba filmy podstoupil.

„Jít z jednoho extrému do druhého něco stojí,“ řekl otevřeně sympatický herec pro huffingtonpost.co.uk, jeho fyzická proměna v obou filmech rozhodně nemůže zůstat bez povšimnutí.

Kvůli roli přibral 18 kilogramů

Kvůli roli Bronsona v roce 2009 herec podstoupil radikální proměnu, kdy přibral přes 18 kilogramů. To ale nebyla jediná změna.

I ve zmíněném filmu Temný rytíř povstal jeho tělo prošlo změnou, nabral hodně svalové hmoty a trávil hodiny v posilovně, aby tohle všechno dokázal.

Bojí se, že svému tělu ublížil

Nabírání na váze, časté tréninky i několikrát denně, vysoká fyzická aktivita – to všechno si na herci vybralo svoji daň.

Tom se bojí, že svému tělu naložil až příliš a nechtěně mu ublížil. Pociťuje totiž určité problémy jako například bolest kloubů.

„I nošení mých dětí v náručí je o něco těžší, než bývalo – ale neříkejte jim to,“ cituje vtipkování herce standard.co.uk.

Nikdy ale otevřeně neřekl, že kdyby dostal roli, která by od něho vyžadovala další proměnu, ihned by ji odmítl.

Tom je skvělý herec, který je ochotný pro role hodně obětovat. I navzdory faktu, že už dle svých slov není nejmladší, nikdo nepochybuje o tom, že kdyby taková proměna měla přijít, tak by ji zvládl.

Zdroj: huffingtonpost.co.uk, standard.co.uk
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz