Tim Tebow je po stránce jídla trochu mamánek. Preferuje domácí kuchyni a prozradil, co mu máma vaří k narozeninám

Zdroj: Matt Smith Photographer / Shutterstock

Tim Tebow se dostal do povědomí milionů lidí po celém světě jako jeden z největších quarterbacků v historii univerzitního fotbalu. Je to bývalý profesionální hráč amerického fotbalu.

Ačkoli dnes už americký fotbal nehraje a věnuje se úplně jiným věcem, stravuje se v podstatě stejně, jako v době své profesionální kariéry. Na čem si rád pochutná bývalá quarterbacková hvězda?

Speciální recept na kávu

Stejně jako drtivá většina lidí ani Tim nedokáže odolat kávě. Zatímco někdo ji pije černou a další si ji sladí, Tim si vymyslel svůj vlastní recept.

A ten je pravda trochu netradiční. „Kávu míchá půl na půl, půl s kofeinem a půl bez kofeinu. Přidá kousek másla, trochu neslazeného mandlového mléka a dvě až tři kapky tekuté stévie,“ popisuje speciální recept delish.com.

Konečný výsledek působí trochu nevábně, vzhledem k tomu, že káva má navrchu mastný film, ale podle Tima jí vzhled na chuti rozhodně neubírá.

Netají se tím, že se stravuje nudně

Podle Tima je jeho jídelníček pořád na jedno brdo. Netají se tím, že se stravuje takovým způsobem, který by mnohým přišel nezajímavý a nudný.

Ke snídani si zpravidla dává vejce v nějaké formě, ať už je to omeleta se špenátem a šunkou a slaninou a klobásou, miluje také vajíčka smíchaná s avokádem.

Není tajemstvím, že se Tebow drží libového masa, jako je kuře, krůta a losos, často je kombinuje s chřestem, špenátem nebo avokádem.

Miluje avokádo

Pokud by se Tim lidově řečeno mohl po něčem doslova „užrat“, pak by to bylo avokádo. Dopřeje si ho kdykoli, když na něj dostane chuť.

Tim dodržuje ketogenní dietu. Ta je známá vysokým obsahem tuku, středním obsahem bílkovin, nízkým obsahem sacharidů a nízkým obsahem cukru.

„Musím přijímat hodně tuků a nejvíce tuků pochází z avokáda,“ cituje Timova slova gq.com. Avokádo přidává do svých smoothies, guacamole a hromady různých věcí.

Nikdo nevaří tak dobře, jako jeho maminka

Tim zbožňuje jídlo připravené jeho maminkou. Nechal se slyšet, že ačkoli měl možnost najíst se i v přepychových a luxusních restauracích, s jídlem od jeho mámy se to kolikrát ani zdaleka nedalo srovnat.

Maminka mu každý rok k narozeninám dělala tacos z mletého hovězího nebo krůtího masa, které jsou dodnes jeho oblíbeným jídlem.

Zdroj: delish.com, gq.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz