Tiktokerka zkouší podivné kombinace jídel, které by vás asi nenapadly

Zdroj: Shutterstock

Pizza s ananasem či kachna na pomerančích jsou možná pro někoho netradiční kombinace, avšak slovenská tiktokerka Andy Štěchová zkouší mnohem bizarnější spojení. Její série „divné kombinace“ je nabitá šílenými, ale často chutnými nápady.

Hvězda sociálních sítí

Milovnice fitness Andy Štěchová se dříve potýkala s poruchami příjmu potravy. Po dlouhém boji však zvítězila a dnes předává svoje zkušenosti dál. Se svojí tvorbou se dostala až do finále soutěže Social awards 2021 v kategorii jídlo.

Na sociálních sítích TikTok a Instagram se snaží lidi motivovat k pohybu, k vystoupení z komfortní zóny a v neposlední řadě se věnuje také jídlu.

Opravdu podivné kombinace

Velmi populární se stala série „divné kombinace“, kde influencerka zkouší nápady na zvláštní spojení potravin, která jí doporučují fanoušci. Zatímco některé kombinace dají za pravdu svému označení a chutnají podivně, jiné příjemně překvapí.

@andy.stech Tak tu boli niektoré fakt mega! 🤯 #dnesjem#divnekombinacie#jedlo#preteba#protebe ♬ Sunny Day – Ted Fresco

Mezi kombinacemi, které Andy Štěchová zkouší, najdete takové perly jako banán s tatarkou, okurku s kečupem a šunkou, meloun se skořicí nebo piškoty s paštikou. Nepřekvapí, že tato spojení tiktokerku zrovna neoslovila.

Zvláštní, ale chutné

Lepší hodnocení dostala spojení brambor s medem, chleba s lučinou, sušenými rajčaty v oleji a rozinkami, nebo slanina s čokoládovým jogurtem. Poslední jmenované sice zpočátku Andy nazvala zvláštním, ale po spojení chutí jí kombinace zachutnala.

Některé kombinace, které prvně vypadaly jako neslučitelné, naopak influencerku uchvátily. Napadlo by vás spojit sýr s čokoládou? Nebo palačinku se šunkou a bramborovým salátem? Podle Andy jde o velké pochoutky.

Stejně tak hvězdu sociálních sítí příjemně překvapilo doporučení staršího sledujícího na chleba s vodou a cukrem. A jako jeden z nejlepších nápadů ocenila chleba s ricottou, avokádem a medem.

V komentářích se sledující předhánějí s více či méně bláznivými kombinacemi potravin, a tak má Andy Štěchová na delší dobu o zábavu postaráno.

Zdroj: TikTok, , Instagram, Journey to greatness

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz