Taťjana Medvecká je samé překvapení. Členka Národního divadla miluje fotbal a teplé pivo

Medvecka_Tatjana
Zdroj: Nextfoto

Taťjana Medvecká patří mezi naše nejrespektovanější herečky. Má Českého lva i dvě Ceny Thálie. S přehledem zvládne roli ve ztřeštěné komedii i v seriózním dramatu. Málokdo ale ví, že tato noblesní dáma miluje fotbal, ale také teplé pivo.  

Herečka Taťjana Medvecká je jednou z největších hvězd českého divadla. Sympatická dáma oslaví v příštím roce 70. narozeniny. Svou vitalitou ale strčí do kapsy i mnohem mladší kolegyně. 

Vášnivá fanynka kopané

Málokdo by ale čekal, že etablovanou členku Národního divadla baví v televizi nejvíce fotbal, a nejen v televizi. Jak nedávno prozradila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, ráda chodí také na stadion. 

„Mě na fotbalu nejvíc baví emoce diváků. Nesnáším ale takové ty hlupáky, kteří tam odpalují rachejtle. A trošičku ten kolotoč peněz, to je nemravný,“ vysvětlila.  

Fotbal ji dokáže pořádně dojmout

Raději však sleduje zahraniční fotbalové umělce než českou ligu. Jejich výkony a zápal do hry ji často dokonce dokáže i rozplakat.  

„Miluju, když hraje Barcelona El Clásico nebo třeba finále Ligy mistrů. To jsem vždycky naměkko,“ svěřila se nedávno herečka webu Kafe

Tento fotbal už si užívá z pohodlí svého domova. „Je to úžasný, sedíte, jíte cizrnové křupky, protože mají méně tuku než brambůrky, pijete teplou Plzeň. Protože já piju teplou Plzeň,“ prozradila Janu Dědkovi.  

Nejvíce fandí kvalitnímu fotbalu

Ačkoliv je takto zapálenou fanynkou, nemá oblíbený tým. Nejde jí totiž zase tolik o to, kdo hraje, ale spíše o to, aby mohla sledovat kvalitní fotbal. 

„Fandívala jsem Barceloně ještě pod Guardiolou a Chelsea s Drogbou a Mourinhem. Hledám líbivý fotbal, rychlou hru plnou šancí. Hrát na výsledek je sice efektivní, ale pro diváka většinou nekoukatelné,“ vysvětlila sympatická herečka Novinkám

Zdroj: YouTube,Kafe, Novinky

Autor: Markéta Mladá 

Přidat na Seznam.cz