Simona Krainová rozohnila svým obědem a výroky odborníky na výživu i fanynky

Zdroj: Profimedia

Simona Krainová patří mezi celebrity české scény. Třeba na sociální síti Instagram má více jak čtyři sta tisíc fanoušků, kteří aktivně sledují její život a hltají vše, co jim Simona tzv. postne. Právě proto, že je pro mnohé fanoušky vzorem, by měla být opatrnější v tom, co jim radí.

Nejednou se totiž Simona rozpovídala o svých návycích, které si přivezla z osmnáctidenního pobytu na Srí Lance. Tam se účastnila speciálního ájurvédského pobytu, při kterém si nejen ona, ale i její manžel Karel Vágner pročistili tělo.

Teplá voda pomůže zhubnout?

Jednou z věcí, kterou se Simona na Srí Lance naučila, bylo pití teplé vody. To také začala doporučovat svým fanouškům, protože podle ní může pití teplé vody pomoci s hubnutím.

„Naučila jsem se pít teplou vodu, nejen ráno, ale celý den. Důvod? Skvěle napomáhá trávení neboli urychlení metabolismu. Pití teplé vody napomáhá k lepšímu a rychlejšímu spalování kalorií a zlepšení funkce ledvin a vylučovacího systému. To má přímý dopad na snížení váhy,“ popsala svůj recept na štíhlou linii Simona Krainová.

Typicky českým obědem naštvala fanoušky

Simona je zvyklá sdílet se svými fanoušky i střípky z osobního života. V neděli se pochlubila fotkou, nad kterou by mnozí upustili slinu.

Simona zveřejnila fotku typicky českého jídla knedlo, vepřo, zelo, které navíc zapíjela oblíbeným perlivým nápojem.

„Když ji miluješ, není co řešit. Další kolo ájurvédy mám až v září,“ napsala Simona k fotce, kterou v neděli zveřejnila na svém Instagramu.

Netušila však, jakou lavinu nelibosti tím u svých fanoušků vyvolá. Ti se totiž nebáli ozvat, zvláště poté, co se Simona zmínila i o tom, že si dá v září další očistné kolo na Srí Lance.

Její fanoušky pobouřilo, že očividně nemá ani tušení, co se právě na Srí Lance děje. Tam to nyní nepříjemně vře a probíhá tam státní převrat. Na zářijový detox to tak pro Simonu rozhodně nevypadá…

Zdroj: Expres.cz, super.cz, blesk.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz