Horoskop: Dodržujte pitný režim. Každému znamení je v létě souzen jiný lahodný nápoj

Zdroj: Shutterstock

Pitný režim by měl člověk samozřejmě dodržovat po celý rok. Ale více než jindy je to důležité během léta. V teplých dnech by se měl člověk vyhýbat alkoholu a dopřávat si minimálně dva litry tekutin denně. Znamení zvěrokruhu se ale také dělí podle horoskopu do tří kategorií podle toho, který nápoj je pro ně v létě vhodný.

Pokud se právě snažíte pracovat na své štíhlé linii, rozhodně je jedním z pravidel vyhýbat se slazeným nápojů. Kromě toho je ale známo, že pití sladkých nápojů vyvolává u člověka jenom čím dál větší žízeň. Na limonády a sladké šťávy proto raději rychle zapomeňte.

I tak je ale stále celá řada možností, co si můžete v létě bez výčitek dopřát. Není třeba držet se pouze čisté vody, horoskop vám poradí, jaké nápoje jsou pro vás vhodné a na co byste se právě vy měli v létě soustředit nejvíce.

Dopřejte si pravidelnou odpolední relaxaci u kávy

Dát si po obědě kávu je pro mnoho lidí pravidlem, které se jednoduše nevynechává. Panna, Váhy, Rak a Štír patří ke znamením, které během pití tohoto nápoje relaxují a odpočívají a potřebují ho k tomu, aby po hlavním jídle dne načerpali energii na odpoledne.

V létě je příjemné lehnout si po obědě venku na lehátku, na zahradě si přečíst kapitolu z oblíbené knihy a k tomu si dopřát kávu ledovou, která splní vaše požadavky, zároveň ale příjemně osvěží. Nebo můžete jen tak posedět s rodinou na terase a kávu s ledem si vypít během příjemného povídání se svými blízkými.

Dodejte tělu potřebné minerály

Býk, Beran, Lev a Kozoroh jsou akční znamení, která potřebují neustále doplňovat energii. Kromě kávy, která je po ránu nakopne, ale potřebuje jejich tělo také řadu významných látek, které se jednoduše dostávají například z obohacených balených vod.

Pokud se vám samotná voda zdá těžká, věřte tomu, že s přidaným hořčíkem najednou budete mít při jejím pití zcela jiný pocit. A pokud vám ani tak nechutná, nakrájejte do ní kolečka citronu a přidejte pár lístků máty. Takové osvěžení potěší každého.

Zaměřte se na přísun vitamínů

Lidé, kteří se narodili jako Blíženci, Vodnáři, Ryby a Střelci, by se v létě měli soustředit především na to, aby měli dostatek vitamínů. Tím posílí svou imunitu a v případě, že se budou horké dny střídat s chladnějšími, nehrozí jim nemoci.

Ideálními nápoji pro tato znamení jsou podle horoskopu ovocná a zeleninová smoothie, která si můžete dopřát například i místo odpolední svačinky, protože jsou často syté. Pokud ale chcete ovocné potěšení pít během celého dne, jednoduše ho nařeďte více vodou a máte lahodný nápoj, který nikdy nezklame.

Zdroj: Instyle, The Spruce eats, Cosmopolitan

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz