Rodinu Jana Punčocháře kromě neuvěřitelné podoby spojuje i láska k jídlu

Zdroj: Nextfoto

Na televizních obrazovkách září jako porotce kulinářské show MasterChef Česko a volné chvíle se snaží věnovat rodině. Na sociálních sítích se Jan Punčochář pochlubil rodinným fotem.

V zajetí pracovních povinností

Je důležité říct, že moc volného času Jan Punčochář opravdu nemá. Společně s Radkem Kašpárkem a Přemkem Forejtem soutěží v pořadu Souboj na talíři.

S oběma kolegy také zastávají role porotců v show MasterChef Česko a do toho je Jan Punčochář šéfkuchařem restaurace U Matěje, kterou vede od roku 2019.

Punčochářovic rodina

Na rodinné setkávání již tedy šéfkuchaři moc volného prostoru nezbývá, proto je nedávno zveřejněná fotografie, kterou Jan Punčochář umístil na svůj instagramový profil, spíše výjimkou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jan Punčochář (@jan_puncochar_chef)

Snímek, na kterém je zachycen Jan Punčochář se svým otcem, synem Matějem, bratrem a synovcem, šéfkuchař trefně pojmenoval „Rod Punčochářovic“.

Neuvěřitelné podoby napříč generacemi si samozřejmě všimli i jeho sledující. Uživatelka veronikapovova upozornila i na podobný styl účesu mezi Janem Punčochářem, jeho bratrem a otcem: „Ta podoba a u vás dospělých ten střih vlasů.“

Uživatel fit.tatka zase komentářem „U prcka neuvěřitelná podoba“ ukázal na to, že syn Matěj je svému otci opravdu hodně podobný.

Také děti propadly vaření

Syna Matěje má Jan Punčochář z prvního manželství. Ačkoliv by název restaurace U Matěje sváděl k tomu, že ji pojmenoval po svém synovi, šéfkuchař pouze ponechal původní název. Náhoda je to však hezká. Se svou současnou ženou Veronikou má dceru Rozálii.

Vypadá to, že se obě děti potatily. Po Janu Punčocháři zdědily nejen vzhled, ale také lásku k vaření, z čehož není jejich otec zrovna nadšený.

„Bohužel vaří, a to už od malička. Říkám bohužel, protože kuchařina je velká dřina. Zatím je nechávám, nikam nestrkám. Jsou ještě opravdu malý, mají šest a devět let. Tak uvidíme, co budou v životě chtít dělat,“ svěřil se šéfkuchař před rokem iDNES.

Zdroj: Instagram Jana Punčocháře, OnlyU, iDNES

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz