Rihanna striktně dodržuje stravovací plán. Takto se krásná zpěvačka dostává do formy

Zdroj: landmarkmedia / Shutterstock.com

Není žádným tajemstvím, že zpěvačka původem z Barbadosu dosáhla své dokonalé siluety za pomoci náročného cvičení a také přísné diety. Rihanna se netají tím, že má pevný stravovací plán, který ale není tak tvrdý, jak by se možná mohlo zdát.

Nádherná zpěvačka, která si dokázala získat miliony fanoušků po celém světě nejen svým libozvučným hlasem, ale také příjemným vystupováním, prozradila své nejoblíbenější stravovací tipy a triky.

Bez snídaně ani ránu

Rihanna si dobře uvědomuje, že snídaně je základem dne. Zpravidla proto vydatnou snídani nevynechává a nejčastěji si pochutnává na vařených vajíčkách, toustu bez kůrky a misce ovocného salátu. Taková snídaně ji dokáže nastartovat do nového dne a zasytí na dlouhou dobu.

Nebojí se kořeněných jídel

Čokoládová zpěvačka miluje kořeněná jídla. Její osobní kuchař proto musí mít po ruce vždy pořádnou zásobu koření, díky kterému dokáže připravit lahodná jídla. Kari, kmín nebo kostky podobné bujónu, to je arzenál koření, se kterým má zpěvačka jídla nejraději.

Stravuje se vyváženě, i když zrovna není doma

Okouzlující zpěvačka často cestuje po celém světě kvůli svým vystoupením a koncertům. Ať už je ale kdekoli, vždy se snaží stravovat vyváženě. Stravovací plán tak dodržuje nejen v pohodlí svého domova, ale i kdekoli na cestách. Je zastáncem názoru, že ať už jste zrovna kdekoli, vždy se dá najít alternativa, jak si dopřát vydatné jídlo, aniž byste museli sáhnout po něčem nezdravém.

Pitný režim je základ

Zpěvačka myslí na to, aby hodně pila. Během dne vypije minimálně 8 sklenic vody. Když cestuje a koncertuje, je to mnohem více. Dodržování pitného režimu ji udrží hydratovanou, zároveň podporuje spalování a pomáhá Rihanně udržet si dokonalou figuru.

Na cestách miluje kuře na kari

Když zpěvačka cestuje, jejím oblíbeným jídlem je lahodné kuře na kari, informuje deník hola.com. Rihannina teta pomohla tento recept ještě vylepšit. U hlavního chodu tak může obměňovat přílohu, někdy je přílohou zelenina, jindy rýže a jindy zase těstoviny.

Večeří lehce

Rihanna se snaží zakončit den lehčím jídlem. Proto nejčastěji večeří rybu se salátem nebo zeleninou, což je perfektní kombinace pro její zdravou stravu. Ryba ji dokáže zasytit, zároveň ale není příliš náročná na trávení.

Zdroj: hola.com, womenshealthmag.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz