Modelka Chrissy Teigen prozradila své tipy na vaření

Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Fanoušky po celém světě dokáže oslovit nejen svým půvabem, ale také vtipy, kterými hýří především na sociálních sítích. Krásná modelka Chrissy Teigen je momentálně proslulá hlavně díky své internetové tvorbě.

Lidé ji mají rádi nejen pro její smysl pro humor, ale i pro užitečné tipy na vaření, kterými často radí druhým. Podívejte se na nejoblíbenější kuchařské rady modelky Chrissy Teigen.

Kukuřice bude mnohem lepší, když ji opečete na tuku ze slaniny

Podle Chrissy patří kukuřice mezi nejuniverzálnější suroviny vůbec. Dá se grilovat, můžete ji uvařit nebo upéct, následně ji lze přidat do oblíbeného salátu nebo ji podávat jako plnohodnotnou přílohu. Chrissy radí, abyste ji opékali na slaninovém tuku, získá tak úplně jinou chuť, které nebudete moci odolat.

Vařte tak, ať neplýtváte

Chrissy v jedné ze svých kuchařek myslí i na ty, kteří třeba vaří jen pro dva. Těm doporučuje, aby zbytečně neplýtvali jídlem a používali při vaření menší nádobí.

Maso se dá nacpat úplně do všeho

Podle této krásné modelky se dá maso nacpat prakticky do všeho. Chrissy na svého partnera prozradila, že miluje maso a nejraději by ho jedl snad v každém pokrmu, informuje deník tasteofhome.com, kde se dále píše, že je schopná nacpat mleté vepřové maso i do maminčiny oblíbené okurkové polévky.

Jak připravit dokonale krémová míchaná vajíčka?

Asi jen málokdo by odolal snídani v podobě míchaných vajíček. Možná i vy je máte rádi, ale nikde se vám nepodařilo připravit je v dokonalé krémové podobě. Chrissy vám prozradí, jak této konzistence docílit. Její tajemství spočívá v opravdu pomalé přípravě vajíček. Je sice jednoduché hodit vajíčka na rozpálenou pánev a během pár minut připravit chutnou snídani, ale když si na to vyhraníte třeba 20 minut, bude tohle jídlo daleko chutnější.

Hmoždíř by měl být v každé kuchyni

Chrissy si v kuchyni nemůže vynachválit hmoždíř. Podle ní by měla tahle pomůcka mít své místo v každé domácnosti a každá správná hospodyňka by ji měla mít po ruce. V hmoždíři se dají nadrtit bylinky, sušené papriky, zkrátka najde mnoho využití. Pokud ho doma nemáte, měli byste zvážit, jestli si ho nepořídit.

Zdroj: tasteofhome.com, eatthis.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz