Lady Gaga promluvila o svém nízkém sebevědomí a šikaně. Takto porazila bulimii

Zdroj: Andrea Raffin / Shutterstock.com

Oblíbenou zpěvačku Lady Gaga zná asi úplně každý. I když vám její tvorba nemusí být zrovna po chuti, určitě moc dobře víte, o kom je řeč. Je to nejen talentovaná zpěvačka, ale objevila se i ve filmu nebo seriálu.

Lady Gaga na sebe prozradila, že během dospívání měla co do činění s poruchou příjmu potravy, konkrétně šlo o bulimii. Co zpěvačku v tomto období, které je pro dospívající opravdu náročné, dohnalo k tomu, že si dobrovolně vyvolávala zvracení?

Měla problémy se sebevědomím

Při studiu na střední škole se Gaga potýkala s nízkým sebevědomím. „Chtěla jsem být malá hubená balerína, ale byla jsem smyslná malá Italka, jejíž táta měl každý večer na stole karbanátky,“ informuje o slovech známé zpěvačky deník huffpost.com. „Přicházela jsem domů a říkala jsem: ‚Tati, proč nám vždycky dáš tohle jídlo? Musím být hubená.‘ A on mi na to řekl: ‚Dejte si špagety‘,“ dodala Gaga.

Nízké sebevědomí a přesvědčení, že je tlustá, donutily Lady Gaga během studia na střední škole po každém jídle zvracet. Zpěvačka se o svých problémech s bulimií svěřila na konferenci It’s Our Turn konající se v Los Angeles.

Během dospívání si prošla šikanou

Během konference byla Lady Gaga dotazována studenty a jedna studentka se jí svěřila, že sama má problémy se stravováním. Podle deníku radaronline.com dívce zpěvačka poradila, že by si o tom měla s někým promluvit. Mimo jiné se také svěřila, že byla na střední škole šikanována, což jejím problémům s bulimií příliš neprospívalo, ba spíše naopak.

Na otázku, jak to dělá, že dokáže být tak výstřední, například v rámci svého oblékání, kterým je zpěvačka proslulá, a jak zvládá tolik pozornosti, Gaga prozradila, že to tak neměla vždycky a sebevědomí získala až časem.

Dívka z malé katolické školy

Všichni ji známe pod uměleckým jménem Lady Gaga. Vlastním jménem Stefani Germanotta vyrostla na Uper West Side v New Yorku. Společně se svojí sestrou studovala v malé katolické dívčí škole. Její otec provozoval společnost, která instalovala wi-fi v hotelech, a její matka nějakou dobu pracovala jako viceprezidentka ve Verizonu.

Deník nymag.com zmínil, co Gaga řekla o škole, na které studovala. „Sacred Heart může být prestižní, ale bylo tam mnoho různých druhů dívek. Některé byly extrémně bohaté, jiné pobíraly sociální dávky a stipendium a některé byly uprostřed, což byl případ mojí rodiny. Všechny naše peníze šly do školství a do domu,“ vysvětlila zpěvačka.

Zdroj: nymag.com, radaronline.com, huffpost.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz