Radek Kašpárek prý chystá vlastní pořad. Byla by to kudla do zad kolegům?

Radek_Kasparek
Zdroj: Nextfoto

Radek Kašpárek se trhnul od oblíbeného tria kuchařů a nezúčastnil se poslední řady Souboje na talíři. Důvodem mělo být otevírání nové restaurace a nedostatek času. Dle informací českého serveru ČRzprávy má však pravým důvodem být příprava vlastního pořadu. Jedná se o novinářskou kachnu, nebo server odhalil podraz na kolegy?

V prvních dvou sériích MasterChef Česko mohli diváci vídat trio Marek Raditsch, Marek Fichtner a Miroslav Kalina. Nemělo však moc velkou sledovanost. 

Trio osvěžilo MasterChef

Vzhledem k tomu, že koncept MasterChef slavil ve světě úspěch, rozhodla se televize Nova pro obměnu porotců. Novou trojicí se tak stali Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt. 

A soutěž najednou měla úspěch! Televize jásala, sledovanost stoupala a až do poslední, tedy aktuální sedmé série, nikdo neočekával nějaké změny. 

Souboj na talíři bez Kašpárka

Oblíbená trojka si sem tam odskočila na natáčení Souboje na talíři. První série byla úspěšná, trojice kuchařů je sehraná a jejich blbnutí na obrazovkách mělo svou chemii, která diváky bavila. 

První díl dokonce dle serveru Metro sledovalo v roce 2021 740 tisíc diváků. V poslední sérii pořad dokonce navštívily hvězdy jako Ewa Farna, Halina Pawlovská či Vojta Kotek. 

Ale úspěch byl vždy založen hlavně na zmíněné chemii mezi třemi kuchaři. A právě to v posledním Souboji na talíři chybí, protože z něj odešel Radek Kašpárek. 

„Natočil jsem ještě podzimní řadu MasterChefa, ale protože se blížíme k termínu otevření velkého provozu, kde bude restaurace i obchod, už jsem Souboj na talíři časově nezvládal,“ vysvětloval Kašpárek své rozhodnutí. 

Nová show

Skutečnost je ale dle serveru ČRzprávy trochu jiná a kolega se nejspíše rozhodl vrazit Forejtovi a Punčochářovi tzv. kudlu do zad.

Televize Nova má totiž chystat show Pekelná kuchyně, která je ve světě známá díky Gordonu Ramsaymu. Ten proslul svou přísností, což má podobné právě s Kašpárkem.

Ten totiž platí za nejpřísnějšího z porotců, a je tedy více než logické, že právě on by se ujal nové show.

Zprávu nelze potvrdit

Na webových stránkách TV Nova se opravdu mohou diváci přihlásit do nové kulinářské show, ale neuvádí se zde žádné bližší informace.

Není ani možné dohledat videa, ze kterých jsou na uvedeném webu vytvořené screeny. Navíc PR manager televize Nova potvrdil, v jakých projektech s Kašpárkem počítají, a uvádí jiný pořad.

„S Radkem Kašpárkem jsme domluveni, chápeme, že tentokrát vynechává natáčení Souboje na talíři z pracovních důvodů. Ale počítáme s ním do budoucna. Jednak se objeví v podzimní řadě MasterChefa, od ledna s námi také bude spolupracovat na food festivalu Souboj na talíři live,“ řekl pro server Extra Daniel Maršalík.

Zda je tedy informace pravdivá a Kašpárek za zády kolegů chystá svou vlastní show, kvůli které by neměl čas na MasterChef, ukáže až čas.

Zdroje: MetroExtra, ČRzprávy, Televize Nova

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz