Radek Kašpárek má problémy se zdravím. I kvůli nim chce do konce roku zhubnout 20 kilo

Zdroj: Nextfoto

Kuchař a porotce pořadu MasterChef Radek Kašpárek už jednou musel v minulosti kvůli zdravotním problémům přerušit natáčení. V současné době ho trápí komplikace, kvůli kterým se rozhodl nezúčastnit se natáčení další série pořadu Souboj na talíři. Místo toho na sobě začal pracovat.

Kdysi to byly problémy se zády. Tentokrát je Kašpárek pod dohledem lékařů kvůli komplikacím se srdcem. A kuchař se rozhodl, že by chtěl zhubnout. Podle svých slov by se mu pod dohledem kondičního trenéra mělo podařit shodit 20 kilo za čtvrt roku.

Problémy se štítnou žlázou

„Mám trochu problémy se štítnou žlázou a váha mi vyskočila nahoru,“ přiznal se kuchař v rozhovoru pro TV Nova. „Ale já to zase shodím, teď už je to na dobré cestě, tak to moc neřeším,“ doplnil.

Dále se přiznal, že od natáčení první řady MasterChefa na sobě pociťuje velkou změnu, přibývající věk na sobě vnímá. Právě to je spolu se zdravotními komplikacemi důvodem, proč se rozhodl na sobě zapracovat.

Kila jdou dolů

Kašpárek chce do konce roku shodit 20 kilogramů. 3 kila už má podle svých slov dole. „Leden se blíží, jedeme bomby,“ napsal na svém instagramu a ukázal fanouškům, jakým způsobem cvičí a posiluje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Radek Kašpárek (@kasparekradek)

Proč si ale vybral jako deadline právě konec tohoto roku, neprozradil. Podle serveru Kafe jen s úsměvem uvedl, že jde prozatím o tajemství. Je tak možné, že chystá něco velkého?

Kašpárek toho má v poslední době hodně také pracovně. Jedním z důvodů je podle TV Nova práce na novém podniku, který by se měl veřejnosti otevřít někdy během podzimu. Je tak jasné, že si šéfkuchař rozhodně neodpočine, a když právě necvičí, má vždy co na práci.

Zdroj: TV Nova, Kafe, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz