Princezna Kate se udržuje ve formě vločkovou dietou. Ráda má ale i pořádný kus masa

Zdroj: Profimedia

Členové britské královské rodiny musejí reprezentovat. Udržovat se v kondici je tak, dalo by se říci, jejich povinnost. Princezna Kate nedávno zhubla pomocí jednoduché vločkové diety. Stačilo jí konzumovat každé ráno stejné jídlo.

Kate Middleton miluje cvičení. Jak píše Mirror, není žádným tajemstvím, že chodí pravidelně běhat a věnuje se také CrossFitu. K tomu všemu se ale nedávno rozhodla ještě vylepšit i své stravovací návyky.

Správně nastartovaný den

Dietu princezně doporučil odborník na výživu z BarBend. Ten podotkl, že pro ženu, která se věnuje cvičení, je důležité snídat tak, aby měla následně po celý den dostatek energie na všechny své aktivity, uvádí NZ Herald.

Dieta spočívala v tom, že Kate každé ráno snídala ovesnou kaši. „Vločky jsou plné vitamínů, minerálů a rozpustné vlákniny, což je zvláště skvělé pro diabetiky, protože mohou pomoci snížit hladinu glukózy a cholesterolu,“ říká k dietě odborník.

Kate samozřejmě nejedla každý den úplně stejné jídlo. Zatímco jednou si dala ovesnou kaši se skořicí a banánem, podruhé ji jedla s medem a čerstvými borůvkami, poté zase se sušenými jahodami.

Podle serveru Wales Online by člověk při dodržování této diety měl už po týdnu pocítit výrazný rozdíl. Pokud k dobré snídani přidáte minimálně 30 minut cvičení denně, kilogramy půjdou dolů velmi rychle.

Zakládá si na domácích jídlech

Princezna Kate se obecně snaží jíst zdravě. Zakládá si především na domácí stravě, uvádí Hello! Co se týče pití, nejraději si dá nějaké to zelené smoothie, které je obvykle vytvořeno z listů špenátu, pomerančové šťávy a limetky.

K jejím milovaným jídlům potom patří sushi, těstoviny se sýrem, pečené kuře nebo jehněčí maso. Nepohrdne ale ani dobrým rizotem, jako dezert miluje čokoládový puding. A když má na něco chuť dá si sušené jahody nebo popcorn.

Zdroj: Mirror, NZ Herald, Wales Online, Hello!, The Daily Meal

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz