Přemek Forejt ve hře na pravdu přiznal mnohé. I to, jestli Roman Staša umí vařit

Zdroj: Nextfoto

Asi většina z nás bude znát hru nesoucí název „nikdy jsem“, při které se toho často poměrně dost vypije. V bonusovém spotu oblíbeného pořadu Souboj na talíři, který vysílá televize Nova, si tuhle hru trochu upravili.

Do bonusu byl pozván jeden z porotců soutěže MasterChef a také jeden z trojice kuchařů objevujících se právě v pořadu Souboj na talíři – Přemek Forejt. Přemek dostal několik otázek, na které musel pravdivě odpovědět. Například přiznal, že vítěz čtvrté řady MasterChefa Roman Staša opravdu umí vařit. Co dalšího prozradil?

Odpověz, nebo se napij

V tradiční pijácké hře „nikdy jsem“ se napijete pokaždé, když na položenou otázku máte odpovědět „ano“. Přemek Forejt byl pod palbou otázek, na které musel po pravdě odpovědět.

Měl také jedno právo veta – ve chvíli, kdy by na položenou otázku odpovědět nechtěl, musel by vypít panáka Becherovky. Přemek se úkolu odpovídat podle pravdy ujal zodpovědně.

Kdy dostal vařečkou po zadku?

Jednou z otázek, na které musel zkušený kuchař odpovědět, bylo, kdy naposledy dostal vařečkou po zadku. Jeho odpovědí bylo, že zrovna předchozí den od Honzy – myšleno od jeho kuchařského kolegy Honzy Punčocháře.

Přemek byl také tázán, kdy se naposledy stravoval ve fast foodu. Mnozí by možná čekali, že zkušený kuchař, do jehož restaurace lidé čekají na rezervaci i několik měsíců, do rychlého občerstvení jen tak nezavítá. Překvapením tedy bylo, když odpověděl, že se tam vlastně stravuje skoro pořád.

Patří pizza Hawai mezi pizzy?

Co se týče pizzy Hawai, rozděluje lidi na dvě poloviny. Někdo ji nesnáší, jiný ji miluje. Jaký názor má Přemek Forejt na tento druh pizzy? Na otázku, jestli má pizza Hawai čestné místo mezi pizzami, bez zaváhání odpověděl jednoznačné ne.

A co nejčastěji chodí ujídat do lednice? Nečekejte žádné dobroty, na ty si asi Přemek nepotrpí. Přiznal ale, že chodí upíjet mléko.

Umí Roman Staša vařit?

Roman Staša je vítězem čtvrté řady pořadu MasterChef. Pokud tuto soutěž sledujete a dívali jste se i na tuto řadu, pak vám Romanův smysl pro humor i mnohdy netradiční přístup k vaření jistě utkvěly v paměti.

Přemek Forejt dostal otázku, jestli si myslí, že Roman Staša umí vařit. Při odpovědi poznamenal, že tahle otázka byla podpásovkou, nicméně potvrdil, že vařit samozřejmě umí.

Zdroj: tv.nova.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz