Pavlína Pořízková si dává pořádně do těla. V posilovně je jako doma

Zdroj: Profimedia

Americká supermodelka českého původu byla nejmladší ženou, která se objevila na titulní stránce prestižního časopisu. Takový úspěch vystřelil její kariéru raketovou rychlostí. Vyšlapala si cestičku úspěšné světové modelky a její jméno znal celý svět.

I přesto, že sbírala jeden úspěch za druhým a žila život, který jí mnoho žen závidělo, se přiznala, že i ona o sobě mnohdy pochybovala. Na sociálních sítích je Pavlína Pořízková poměrně sdílná, pravidelně se s fanoušky dělí o své myšlenky.

Jsme naprogramovaní se neustále srovnávat

Kdekdo by řekl, že někdo tak úspěšný o sobě nikdy nemusel pochybovat. Pavlína Pořízková byla úspěšnou modelkou, její krása dobývala svět. Přesto o sobě měla pochybnosti. Dle jejího názoru jsme tak prostě naprogramovaní.

„Věděli jste, že jsme jako lidé naprogramováni srovnávat se s ostatními? Srovnávání se nevyhneme. Můžeme však ovládat své reakce na srovnávání,“ napsala k jedné fotografii na svém instagramu.

Jak se udržuje v kondici?

I když letos oslavila již sedmapadesáté narozeniny, stále se může chlubit perfektní postavou. Která z žen by v jejím věku netoužila vypadat alespoň z poloviny jako Pavlína?

Je ale jasné, že taková figura není a nikdy nebyla zadarmo. Jakožto světová supermodelka se musela hlídat během celé své kariéry a udržovat si dokonalé míry.

Snaha vypadat dobře Pavlíně zůstala. I nadále totiž aktivně cvičí a postavičku má opravdu jako lusk. Jak se bývalá supermodelka, jejíž fotky zdobily i stránky časopisu Playboy, udržuje v kondici?

V menopauze už je to vážně dřina

Na svém instagramu Pavlína Pořízková přiznala, že udržovat se ve formě během menopauzy už dá pořádně zabrat. Přesto se ale změnami probíhajícími v jejím těle nenechá zastavit.

Postěžovala si na své kyčle, kvůli kterým musela vynechat oblíbené pilates. Místo toho věnuje čas pořádnému cvičení, jak dokazuje video zveřejněné na jejím instagramu.

„Našla jsem si úžasnou osobní trenérku v místním Crunchi, Shelly, která střídá cvičení s kyčlemi se silovým tréninkem,“ napsala k fotografii Pavlína.

Rozepsala se také o tom, že stárnutí má své nevýhody.

„Člověk musí mnohem víc pracovat na věcech, které dříve považoval za samozřejmost. Zvenčí. Uvnitř se však všechna ta tvrdá práce, kterou už jsem vykonala, konečně vyplácí. Možná už nejsem tak silná, pružná nebo hladká jako v mládí, ale jsem spokojená se svými slabinami, uvědomuji si své slabiny, jsem hrdá na své silné stránky,“ svěřila se Pořízková.

Zdroj: Instagram, zena.aktualne.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz