Agáta vařila líčka v živém přenosu. Od diváků to schytala

Zdroj: Nextfoto

Agáta Hanychová ráda strhává pozornost svým směrem. Bohužel ne vždy jsou fanoušci jejímu počínání nakloněni, a Agáta se tak poměrně často stává terčem kritiky a posměšků.

Možná jste už zaznamenali další z pořadů Jaromíra Soukupa, ve kterém figuruje i jeho přítelkyně Agáta. Ačkoli se mnozí na spuštění nové talk show těšili, už po prvním odvysílaném díle přišlo jedno velké zklamání. A těch zklamání je mnohem více.

V živém přenosu vařila líčka

Agáta je známá tím, že na svém instagramu pořádá živá vysílání. Při jednom z nich se pustila do vařených líček, zatímco během vaření odpovídala na otázky sledujících.

I když někteří jejímu vaření v živém přenosu fandí, jiní jsou toho názoru, že jde o trapný pokus, jak na sebe upozornit.

Diváci podle ohlasů mnohem raději sledující obyčejná „kecací“ videa společně s její maminkou Veronikou Žilkovou, při kterých jim Agáta připadá mnohem více přirozená a uvolněná.

Show s Jaromírem Soukupem je podle diváků absolutní dno

V komentářích pod živým vysíláním při vaření líček se objevovalo mnoho připomínek, ve kterých fanoušci Agátě psali, že se jim show, ve které vystupuje s partnerem Jaromírem, ani trochu nelíbí.

Podobně negativní ohlasy se objevují i pod příspěvky, které se týkají právě oné show. Diváci o ní prohlašují, že je to absolutní dno a ubohost. Jak to ale vypadá, Agáta si z negativních komentářů starosti nedělá.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz