Zuzana Slavíková v minulosti zhubla 16 kilo. Dnes se nebrání nočním náletům na ledničku

Zdroj: Nextfoto

V televizní show Jste nejslabší, máte padáka! možná působila přísně, ve skutečnosti je to veselá ženská, která se dokáže brát s velkou rezervou. Neřeší, že má s přibývajícími léty o pár vlasů méně a že s váhou bojovala dlouhá léta.

Před několika lety se jí ale podařilo zhubnout. Tehdy prošla viditelnou proměnou, když úspěšně shodila něco málo přes 16 kilogramů.

Váha šla nahoru s dětmi

S váhou to šlo u Zuzany Slavíkové pomalými krůčky nahoru už po svatbě. Viditelný nárůst hmotnosti přišel až díky těhotenství, kdy poprvé nabrala 25 kilogramů.

Po porodu druhé dcery měla gynekologické problémy, na které užívala hormony a s váhou to začalo být ještě horší. Od té doby se Zuzana potýkala s nadváhou prakticky pořád.

Je to věčná dietářka

Zuzana se otevřeně označila za věčnou dietářku, která ale nikdy u žádné diety pořádně nevydržela. Vždycky pár kilo shodila, ale poté vše nabrala zpět i s bonusem navíc.

Nakonec přišla na způsob, jak zhubnout, díky své kamarádce. Ta jí dala doporučení na speciální dietu, se kterou Zuzana dokázala shodit nadbytečná kila během tří měsíců.

Noční nálety na lednici miluje celá rodina

Když se Zuzaně podařilo shodit tolik kilogramů, většina lidí by si myslela, že se bude v jídle o to více hlídat. A že častému problému v podobě nočního přejídání, se kterým bojuje mnoho z nás, bude jednou provždy konec.

Není to ale pravda. Miluju jídlo a sladkosti. A v noci nejvíc! Máme to tak celá rodina,“ přiznala Zuzana Slavíková v rozhovoru pro web Vlasta. Svěřila se, že diety nejsou nic pro ni, protože jí chybí pevná vůle.

Zdroj: Vlasta, story.kafe.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz