Pašeračka Tereza promluvila o vězeňské dietě. Vypije i 12 šálků zeleného čaje denně

Zdroj: Profimedia

Rčení jednou jsi nahoře, jednou dole, skvěle vystihuje dosavadní životní cestu Terezy Hlůškové. Do poslední chvíle nevěděla, zda jí bude trest za pašování drog prominut. A nyní to vypadá, že se z ní klube nová hvězda sociálních sítí.

Mediální sousto

Kdo sledoval příběh Terezy Hlůškové po zatčení v Pákistánu, musel si připadat jako ve špatné telenovele. Jeden den si přečte, že se konečně dostala na svobodu, druhý den je zase všechno jinak.

V roce 2017 byla šestadvacetiletá Tereza v pákistánském Láhauru zadržena celníky. V jejím kufru našli skoro devět kilogramů heroinu. Odsoudili ji k osmi letům za mřížemi.

Po čtyřech letech a velkých nervech byla zproštěna veškeré viny a mohla se konečně vrátit domů do České republiky. Kdo by však čekal, že na sebe Tereza nebude příliš upozorňovat a raději se bude snažit splynout s davem, mýlil by se.

Pozornost ano, či ne?

Nějakou dobu po návratu do rodné země se sice médiím vyhýbala, jenže server Expres ji stejně vypátral. Udělal s ní první rozhovor, z něhož vyplynulo, že se Tereza na oficiální mediální vystoupení ještě necítí.

Navzdory předchozí snaze zůstat v utajení začala rozdávat rozhovory, ve kterých dávala najevo lítost, ale také se obhajovala. Poté si založila instagramový profil a nová influencerka je na obzoru.

Ať už byla Tereza Hlůšková vězněna právem, či ne, její příběh veřejnost přitahuje. Prostředí pákistánské věznice vyvolává strach a je jasné, že Tereza si prošla velmi náročným obdobím.

Není proto překvapivé, že po založení účtu na již zmíněné sociální síti začali Tereze přibývat sledující závratnou rychlostí.

Tajemství štíhlé postavy

Nyní to vypadá, že raději již vypnula komentáře. Podle serveru Extra na ně však donedávna odpovídala a to jak na pozitivní, tak negativní. Mezi dotazy se měla objevit i otázka, jak se Tereze podařilo zhubnout.

Odpověď nového idolu na sebe nenechala dlouho čekat. „Ovoce, zelenina a hodně horkého zeleného čaje. Tím hodně myslím třeba 10 až 12 sklenic denně,“ zněla rada podle informací Extra.

K tomu Tereza doplnila, že se celé čtyři roky nedotkla alkoholu a jako pohyb jí postačila hodina rychlé chůze. Za tajemstvím štíhlé postavy ale nejspíše stojí taky roky ve stresu a přísný vězeňský režim.

Zdroj: Expres, Extra, Instagram Terezy Hlůškové

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz