Opilá čarodějnice: Ochlaďte se tímto lahodným pitím. Máme verzi i pro děti

Zdroj: Shutterstock

Opilá čarodějnice je drink, který se tradičně připravuje na podzim okolo Halloweenu. Jde ale o studený alkoholický nápoj, který udělá vám i vašim hostům radost i v parném horku. Připravit si ho tak klidně můžete právě dnes.

Má sladkou chuť a nafialovělou barvu. Alkoholický nápoj je skvělým osvěžením k letnímu posezení u grilu nebo na větší párty s kamarády. Jeho příprava je snadná a my vám garantujeme, že si pití rozhodně vychutnáte.

Recept na opilou čarodějnici

Na opilou čarodějnici budete potřebovat třešňový sirup, vodku, citronovou perlivou vodu, Blue Curacao, led a třešeň na ozdobení.

Nejprve smíchejte v shakeru 1:1 Blue Curacao s vodkou. Do sklenice dejte trochu třešňového sirupu a několik kostek ledu. Ty zalijte zhruba do poloviny sklenice alkoholem.

Následně celou směs dolijte citronovou limonádou, nejčastěji se používá sprite, můžete ale použít prakticky jakoukoli perlivou citronovou vodu. Drink ozdobte třešní a podávejte.

Verze pro děti?

Nápoj je alkoholický a děti by se možná mohly cítit odstrčeně, že si nemohou dát fialový drink s vámi. Připravte jim proto z třešňového sirupu a jablečného džusu stejně barevné pití, které dozdobíte třeba citronem a skořicí.

Všichni budou spokojeni a vy si budete moci vychutnat požitek z opilé čarodějnice naplno. Nečekejte na Halloween. Udělejte si radost už teď a zpestřete si léto třešňovým drinkem, který si zamilujete.

Zdroj: Shake Drink Repeat, Occasional Coctails, The Farmwife Drinks

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz