Numerologie: Ovlivňuje nejen osud člověka, ale také to, co byste měli jíst podle svého životního čísla

Zdroj: Shutterstock

Mnoho lidí věří, že numerologie ovlivňuje osud člověka. Protože podle nich předpovídá celkovou osobnost a zdravotní problémy, ukazuje také, jaké potraviny byste měli konzumovat.

Jak vypočítáte své životní číslo?

Sečtěte zvlášť měsíc a den vašeho data narození a pak sečtěte rok jako samostatné číslo. Například pokud jste se narodili 20. 11. 1985, sečtěte měsíc a den dohromady: 11 + 20 = 31.

Nyní sečtěte všechna čísla roku narození. Při zachování stejného příkladu je to 1+9+8+5 = 23. Dále k číslu, které vám vyšlo pro váš rok narození, přičtěte číslo, které bylo odvozeno z vašeho dne a měsíce narození. V tomto případě dostanete číslo 54.

Nyní obě číslice sečtěte dohromady, abyste vytvořili jedno jediné číslo. V tomto případě 5+4 = 9, tudíž vaše životní číslo je 9.

Číslo 1: Slunce

Potraviny spojené s číslem 1 jsou obvykle žluté nebo oranžové. Patří sem pomeranč, banán, slunečnicová semínka, kukuřice, stejně jako zázvor, bobkový list, med a heřmánek. Tyto potraviny je nejlepší konzumovat lehce tepelně upravené nebo syrové.

Číslo 2: Měsíc

Lidem s číslem 2 se doporučuje pít hodně vody a jíst tekutá jídla. Mohou konzumovat okurky, meloun, muškát, citrony, jablka, chřest, zelí, salát, květák. Mohou také pít hroznové víno, kokosové mléko či mandlové mléko.

Číslo 3: Jupiter

Číslo 3 naznačuje, že vhodnými potravinami jsou ty bohaté na fialovou barvu, jako jsou borůvky, ostružiny, sušené švestky, červená řepa, černý rybíz. Důležité jsou kořeněné a silně aromatické potraviny.

Číslo 4: Uran

Těmto lidem se doporučuje zařadit do svého jídelníčku potraviny bohaté na bílkoviny, jako jsou fazole, luštěniny a sezamová semínka. Měli by také přijímat co nejvíce železa z hovězího, krůtího a vepřového masa a listové zeleniny.

Číslo 5: Merkur

Podle stravovací tabulky by se lidé s číslem 5 měli živit bylinkami, jako je máta, petržel a koriandr. Vhodné jsou celozrnné potraviny, ideální volbou je oves, pšenice, proso, žito a pohanka.

Číslo 6: Venuše

Pro lidi s číslem 6 jsou ideálními potravinami fazole, dýně, melouny, rajčata, okurky, cukety, hrušky, meruňky, jablka, fíky, mandle, vlašské ořechy a maliny.

Číslo 7: Neptun

Lidem s číslem 7 se často doporučují mořské plody. Jídlo musí být lehce tepelně upravené s trochou octa nebo citronové zálivky navrch. Místo mořských plodů mohou konzumovat ovocné šťávy, vývary, polévky a zelenou zeleninu.

Číslo 8: Saturn

Saturn naznačuje, že by nositelé čísla 8 měli konzumovat tmavě zbarvené potraviny, jako jsou černé fazole, tmavá listová zelenina a černé olivy. Z nápojů mohou důvěřovat černému čaji, černé kávě a zelenému čaji.

Číslo 9: Mars

Protože Mars je červený, lidé, kterým tato planeta vládne, musí konzumovat také červeně zbarvené potraviny, jako jsou rajčata, červená řepa, jablka, jahody, brusinky a červené papriky.

Mistrovské číslo 11

Osobám s číslem 11 se doporučuje jíst běžné potraviny, jako jsou banány, hrušky, mořské plody, špenát, hlávkový salát, mandle, čočka, celer, broskve a jahody.

Mistrovské číslo 22

Číslo 22 odkazuje na pikantní, kořeněné a na vápník bohaté potraviny. Mezi další vhodné potraviny patří květák, chřest, fíky, rajčata, kokos, třešně a ředkvičky.

Zdroj: ericaobrien.com, instyle.com
Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz