Monika Absolonová zhubla za rok 20 kilogramů. Jojo efektu se nebojí, ví, jak ho zvládnout

Zdroj: Nextfoto

Monika Absolonová v nedávné době velmi výrazně zhubla. Fanoušci o ni měli dokonce strach a ukázalo se, že to bylo trochu právem. Kilogramy dolů šly u zpěvačky především proto, že byla po rozchodu s Tomášem Hornou ve velkém stresu. To už je ale pryč a nyní se jen umělkyně snaží udržet v kondici.

Hodně lidí si myslelo, že když za tak krátkou dobu shodila Monika takovou váhu, bude následovat jojo efekt, kvůli kterému se jí kilogramy vrátí. Zpěvačka si ale svou postavu drží. Jak je to možné?

Trápila se kilogramy navíc

Monika se krátce před rozchodem s Hornou trápila s kilogramy navíc. Dokonce si kupovala hubnoucí koktejly. Když tedy vlivem stresu začala hubnout, považovala to vlastně za dobrou věc.

Podle Expresu se během několika měsíců Monika dostala z velikosti 42 na 36. Když se konečně dala psychicky trochu do pořádku, začala se soustředit především na to, aby kilogramy nezačaly zase naskakovat zpět.

Své nové já si oblíbila

Někteří lidé sice měli strach, že se s Monikou něco děje, když tak výrazně zhubla, pravda ale je, že jí to teď velmi sluší. A ona sama si to dobře uvědomuje. Své nové já si oblíbila a chce si ho udržet.

Není to tak, že by si upírala jídlo. Jí celkem normálně, jen si dopřává menší porce, které konzumuje pravidelněji. Sem tam si také dovede odpustit nějaký ten zákusek. Absolonová doufá, že k tomu, aby si novou váhu udržela, to bude stačit. A zatím se zdá, že to skutečně funguje.

Zdroj: Expres, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz