Jak vaří celebrity: Které slavné hvězdy vydaly své vlastní kuchařky a rády stojí za plotnou

Zdroj: Profimedia

I celebrity si často rády stoupnou za plotnu. Ty, kterým to jde výtečně, se rozhodly vydat i vlastní kuchařku, díky níž si můžou všichni fanoušci doma připravit to, co si rádi známí herci a herečky dopřávají na jídelním stole.

Pokud jste milovníky dobrého jídla a kvalitních surovin, pokud máte zálibu v pořadech o vaření a webových stránkách zaměřených na jídlo, pak budete znát mnoho kuchařských celebrit.

Známé osobnosti za plotnou

U nás patří mezi ty největší hvězdy Zdeněk Pohlreich, který má v Praze i svoji restauraci, a dokonce měl vlastní pořady o vaření. Vaření však propadly i známé osobnosti, které nejsou známé díky kulinářským dovednostem.

Herečka Markéta Hrubešová, která se jako mladá dívka proslavila ve filmu Oznamuje se láskám vašim, má napsáno kuchařek hned několik. Mezi první kuchařky, které vydala, patří Tak vařím já, Rebelka, později představila kuchařku s názvem Markéta vaří Rettigovou a příběhy pro děti Pan Brambora a jeho kamarádi – Na cestě do Evropy a do vašich bříšek.

Další osobností, která ráda vaří, je herečka, která se proslavila svým nenapodobitelným hlasem a osobitým humorem, Jiřina Bohdalová. Ta si ráda dopřává skvělé jídlo a také ráda stojí za plotnou. V minulosti představila kuchařkovou trilogii Hádej, kam půjdem na večeři/oběd/flám.

Kuchařky psané s láskou

Halinu Pawlowskou zná asi každý. Moderátorka a spisovatelka o sobě netvrdí, že je kuchařka, prostě ráda jí a vaří pro své okolí. Má na svém kontě tři kuchařky a v minulosti moderovala pořad U Haliny v kuchyni, ve kterém její domácnost navštěvovaly známé osobnosti, které společně s Halinou vařily.

Sledovali jste Zoufalé manželky? Pak si pravděpodobně pamatuje na herečku Evu Longoria. Ta vaření miluje a ve volném čase hostí rodinu a přátele. Eva je zvyklá vařit instinktivně, a proto bylo vytváření její kuchařky, Evina kuchyně: Vaření s láskou pro rodinu a přátele, velice náročné.

Mladá herečka Anna Linhartová je kráska, která se kromě hraní ve filmech a seriálech věnuje i vaření. Její maminkou je Jitka Asterová, která dceru ve vaření podporuje. Anna má na svém kontě kuchařku Řešíš/Hřešíš.

Zdroj: Proženy.cz
Autor: Pavel Světlý

Přidat na Seznam.cz