Miley Cyrus je ve skvělé kondici i díky způsobu stravování. Dbá na pravidelnost a režim

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Na televizních obrazovkách se začala objevovat už jako dítě. Kromě hereckého talentu byla obdařena i talentem pěveckým a dnes ji drtivá většina zná jako mladou a výraznou zpěvačku, která se nebojí vybočit z řady. 

Kdykoli vidíte zpěvačku někde na pódiu během živého koncertu, není pochyb o tom, že je ve skvělé kondici. Jak se Miley Cyrus udržuje fit? 

Netají se tím, že se nemusí kdovíjak snažit 

Miley Cyrus byla vždycky hubená, rozhodně jsme ji nemohli vidět s kily navíc. A jak zpěvačka sama přiznala, nemusí se kdovíjak snažit, aby měla super postavu, kterou by jí mohla kterákoli jiná žena tiše závidět. 

„Strava a cvičení Miley Cyrus je něco, ohledně čeho byla vždy velmi otevřená,“ odhaluje totalshape.com. Je vášnivou jogínkou, mnoho let cvičila ashtanga jógu. 

Cvičí dvě hodiny denně 

Zpěvačka se nechala slyšet, že cvičí dvě hodiny denně šest dní v týdnu. „Ráda také cvičí pilates,“ dodává jackedgorilla.com

Tomuto stylu cvičení dokonce propadla natolik, že si u sebe doma nechala vybudovat své vlastní pilates studio. 

Od roku 2014 vegankou 

Každý dobře ví, že postava není jen o cvičení, ale především o stravě. To si velmi dobře uvědomuje také Miley Cyrus. 

Zpěvačka je od roku 2014 vegankou. Nekonzumuje živočišné produkty jako maso, vejce, mléko a další mléčné výrobky a med. 

„Tím, že jsem léta nekonzumovala živočišné produkty, jsem se chránila před nemocemi, kterým lze předejít,“ řekla pro stylecraze.com

Není tajemstvím, že vegani bývají obecně štíhlí a mají nižší hladinu cholesterolu v krvi, krevní tlak a riziko srdečních onemocnění. 

Změnila způsob stravování? 

Je nutno zmínit, že Miley v roce 2019 lehce pozměnila svůj způsob stravování. Do roku 2019 dodržovala výhradně rostlinnou stravu, ale od roku 2019 začala do svého jídelníčku znovu zavádět ryby. 

„Stále drží rostlinnou stravu. I když se v jejím jídelníčku objevují ryby, nadále se vyhýbá mléčným výrobkům, vejcím a všem dalším živočišným produktům,“ vysvětluje elle.com.au

Dbá na pravidelnost a režim 

Cvičební a stravovací metoda Miley Cyrus není ta, která bude fungovat pro každého a rozhodně to není nějaké schéma na rychlé hubnutí.  

Ve skutečnosti je to velmi vyzrálá a oddaná rutina, kterou si sama pro sebe zpěvačka v průběhu několika let vybudovala. 

Pokud se snažíte dosáhnout svých cílů v oblasti hubnutí nebo cvičení, tou nejdůležitější věcí podle Miley, kterou musíte udělat, je být konzistentní a vytvořit si zdravou rutinu. 

Zdroj: totalshape.com, jackedgorilla.com, stylecraze.com, elle.com.au 

Autor: Karolína Nezbedová 

Přidat na Seznam.cz