Markéta Konvičková kvůli zdravotním problémům otékala a nabírala na váze. Léčit se bude do konce života

Zdroj: Nextfoto

Markéta Konvičková se kvůli zdravotním problémům v posledních letech potýkala s velkými váhovými výkyvy. Nedávno prozradila, že se jí konečně podařilo najít rovnováhu a díky tomu se dostat na požadovanou váhu. Jak toho docílila?

Zpěvačka tvrdí, že vlastně o žádné hubnutí v jejím případě nešlo. Kvůli nemoci měla problémy s otékáním, což mohlo způsobovat dojem, že nabrala nějaká ta kila navíc.

„Měla jsem problémy s otékáním, což možná působilo tak, že jsem obézní, ale vždycky jsem měla hubené nohy, bohužel nemoc mi způsobila oteklý obličej a břicho,“ vysvětlila.

Léčit se bude do konce života

Markéta se svými problémy pravidelně navštěvuje lékaře. Její nemoc bohužel není zcela vyléčitelná, takže se podle jejích slov zdá, že se bude léčit až do konce života.

„Procházím nějakými hormonálními léčbami, konečně se cítím dobře. Konečně mám svůj obličej a je mi fajn. A to je podle mě to podstatné,“ říká s tím, že motivací k tomu, aby se o sebe starala, je pro ni její dcera Amálka.

Hlavní je dostatek spánku

Konvičková se podle svých slov 3 roky trápila, teď je ale konečně spokojená. Nejvíc tomu pomáhá to, že si konečně nastavila vhodný spánkový režim.

„Můj recept na štíhlou postavu tedy je mít dostatek spánku. Tím nezajídáte energii, která vám chybí. Teď hezky spím, nepřejídám se, a aniž bych výrazně chtěla, tělo se vrátilo do formy,“ dodává s úsměvem.

Zdroj: Deník, Super, Stream

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz