Margot Robbie pila speciální čaj, aby měla pokožku jako Barbie. Moc si na něm ale nepochutnala

Zdroj: Profimedia

Film Barbie s Margot Robbie v hlavní roli pobláznil davy lidí. Mnoho dívek a žen se chce nyní krásné herečce co nejvíce podobat. Ona přitom před natáčením držela speciální dietu a věnovala se také pravidelně cvičení.

V celém filmu vypadá Margot dokonale, téměř jako panenka. To byl samozřejmě také záměr tvůrců. Kromě toho, že musela herečka zapracovat na své váze a tvaru svého těla, i v tomto ohledu podstoupila speciální režim.

Aby byla její kůže dokonalá

Filmoví maskéři zvládnou hodně. A velkou část samozřejmě také udělají speciální efekty. Přesto musela Margot před natáčením filmu dodržovat jistý zvyk, aby byla její kůže dokonalá a hladká a podobala se tolik známé panence.

Trik je v tom, že herečka pila speciální čaj. Podle expertky na pleť Jasmine Vico bylo od začátku jasné, že pouze efekty nebudou stačit, že bude muset Margot Robbie svou pleť vylepšovat nejen mastičkami, ale i speciálně zevnitř.

„Ve filmech je to hodně o osvětlení. Ale mně bylo jasné, že Margot musí zářit. A tak jsme na té záři zapracovali všemi možnými způsoby,“ cituje slova expertky server Delish.

Ostropestřec s mlékem

Speciálním nápojem, který Margot pila dvakrát denně, byl čaj z rostliny zvané ostropestřec. „Ostropestřec čistí vaše játra. Ta potom produkují více glutathionu, díky kterému je pokožka zářivější,“ vysvětlila Vico.

Čaj pila herečka s mlékem. Hlavním důvodem byla snaha zlepšit jeho nepříjemnou chuť. Nic vynikajícího to totiž podle všeho nebylo. Ostropestřec má totiž hořkou chuť a pít ho dva hrnky denně bylo pro Margot údajně velmi náročné.

Zdroj: Delish, Healthline, Daily Mail, Science Daily, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz