Lucie Borhyová je velký labužník. Miluje jídlo a dopřává si

Zdroj: Nextfoto

Je neodmyslitelnou ikonou televizních novin na Nově, kde již dlouhá léta usedá po boku svého kolegy, moderátora Reye Korantenga. Lucii Borhyovou známe jako krásnou blondýnku s úsměvem od ucha k uchu a kromě televizních novin jsme ji tu a tam mohli zahlédnout i v nějakém tom seriálu, kde si střihla mini roli.

Na televizních obrazovkách Lucii vídáme už mnoho let a mnozí s námi jistě budou souhlasit, že s přibývajícími roky Lucce na kráse rozhodně neubývá. Ba spíše naopak, vypadá stále lépe. Jak jen to ta Lucka dělá?

V životě razí jasné heslo

Asi každý z nás se v životě drží nějakého toho hesla, Lucka v tomto ohledu není žádnou výjimkou. Netají se tím, že jejím heslem je, že všechno v životě musí být v rovnováze.

A přesně tohoto motta se Lucie drží a jak se zdá, je díky tomu ve všech ohledech svého života nadmíru spokojená.

Dieta není nic pro ni

Pohled na Lucčinu postavu dokáže dostat nejednoho muže do varu a v nejedné ženě zase vyvolat pocity žárlivosti. Není zkrátka pochyb o tom, že Lucie Borhyová vypadá senzačně.

Jestli ale ve svém životě něco nevyhledává, pak jsou to redukční diety. Prohlásila, že jakékoli omezování se v jídle není nic pro ni.

Lucie je totiž velká milovnice jídla, i když na to její luxusní figura ani v nejmenším nevypadá. Prozradila na sebe, že je velký labužník, moc ráda vaří a nebojí se ochutnávat nejrůznější speciality.

Bez výčitek si vychutná i sladkosti

Lucie si bez jakýchkoli výčitek nebo špatného svědomí dopřeje i nějakou tu hříšnou sladkost a vůbec se za to nestydí.

Naučila se totiž, že pokud si chce jídlo vychutnávat a neomezovat se, musí do svého života zařadit pravidelný pohyb. Právě to je její recept na dokonalou postavu i spokojené štěstí.

Sdílí oblíbené recepty

Stejně jako řada dalších českých osobností je i Lucie Borhyová poměrně aktivní na sociálních sítích, zejména pak na instagramu.

Tam se se svými fanoušky pravidelně dělí o střípky ze svého života, čas od času se pochlubí i nějakým svým oblíbeným jídlem včetně receptu.

Zdroj: zeny.cz, prozeny.blesk.cz, iDnes.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz