Labužník Marek Ztracený navštěvuje vyhlášené restaurace a partnerce k vaření hraje na klavír

Zdroj: Nextfoto

Zpěvák a skladatel Marek Ztracený na jaře dostavěl rodinný dům s kuchyní na míru a těší se, až se v „hudebním důchodu“ začne více věnovat vaření. Nyní rád navštěvuje vyhlášené restaurace a čerpá zkušenosti ochutnáváním.

Hraje, zatímco partnerka vaří

V dubnu letošního roku se Marek Ztracený se svou rodinnou přestěhoval do nového domu na Šumavě. Jeho součástí je i kuchyň s jídelnou postavená na míru.

„Mám tu klavír. Marcelka vaří, já jí k tomu občas zahraju. Jsem jako jukebox, když do mě hodí předkrm, hraju, cokoliv si řekne!“ prozradil zpěvák portálu iDNES. Vaření má v současnosti na starosti právě jeho partnerka Marcela Skřivánková.

Hledá nejlepší restaurace

Ve vlastní kuchyni se zpěvák zatím moc nečiní, o to raději však navštěvuje restaurace. Deníku se Marek Ztracený svěřil, že v každém městě, do kterého přijede na koncert, se nejprve ptá po nějaké výjimečné restauraci.

„Mám rád buď rodinné, nebo vyhlášené restaurace, které se specializují na nějakou kuchyni. Mám rád design a taky atmosféru zahrádky a podobně. Nevím proč, a naštěstí to na mně není ještě vidět, ale mám poslední dobou hodně rád tyhle kulinářské zážitky.“

Nejraději má prý kuchyni italskou a to hlavně různé úpravy špaget. Snaží se však poznávat i jiné kuchyně, například thajskou a korejskou.

Až v „hudebním důchodu“

Nejvíce Marku Ztracenému chutná samozřejmě od maminky. V dětství miloval merendu z jahod a se smetanou. Slovy chvály nešetřil ale ani na přítelkyni, která podle slov Marka nejen skvěle vaří, ale má také přehled napříč různými kuchyněmi.

Na otázku Deníku, zda také sám vaří, odpověděl zpěvák: „Teď bohužel i kvůli času moc ne, ale říkal jsem si, že jednou, až půjdu do hudebního důchodu, tak budu vařit častěji, protože mě to baví. Trochu mě tedy nebaví to uklízet, ale to s tím bohužel souvisí.“

Zdroj: iDNES, Deník

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz