Kyle Richards kvůli komplexu „ošklivého káčátka“ jedla jen 6 mandlí denně. Čím více ji ostatní chválili, tím méně jedla

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock

Účinkování v televizní show, dospívání a také neustálé porovnávání sebe sama se svými staršími sestrami – to byly hlavní důvody, pro které se Kyle Richards zařadila k těm, kteří bojovali s poruchou příjmu potravy.

I když je to už hodně dávno, co si Kyle touto temnou minulostí prošla, netají se tím, že dlouhé roky o svých problémech mlčela. Bála se přiznat i svým nejbližším.

Kdy to celé začalo?

Bylo jí teprve 17 let, když se u ní začaly objevovat první známky nadcházejícího problému. Ten na sebe nenechal dlouho čekat.

Přibližně v době své poruchy se Kyle objevila v televizní show Down To Earth, kde hrála dospívající Lissy Preston. V tomto choulostivém věku toho bylo na duši mladé dívky příliš. S problémy s jídlem se potýkala několik let.

Neustále se porovnávala se sestrami

Kyle cítila poměrně velký tlak, pokud šlo o její dvě starší sestry. Zavzpomínala, že ony dvě byly krásné blondýnky se světlou pletí.

Ona byla tmavovláska, její pleť byla snědší. Jakmile se začala objevovat před kamerou, měla pocit, že se na ni všichni dívají příliš kriticky.

„Byla jsem v televizní show a pořád mě dávali do těch velkých věcí, moje prsa byla velká, když jsem byla mladá, zatímco moje sestry byly malé a roztomilé,“ cituje dailymail.co.uk.

Vzpomněla si také na to, že projevila nelibost v oblečení, které jí dávali. Tehdy jí bylo řečeno, ať zhubne a dostane roztomilejší věci. I to bylo semínko, které se v hlavě mladé slečny hluboce zakořenilo.

Čím více ji chválili, tím méně jedla

Jakmile začala hubnout, dočkala se chvály. Nešlo si nevšimnout, že jde s váhou dolů a to nezůstalo bez pozornosti lidí v jejím okolí.

Přiznala se, že čím více jí lidé chválili za to, jak dobře vypadá, tím méně měla potřebu jíst. Byly dny, kdy se celý její jídelníček smrsknul jen na šest mandlí denně.

Bála se přiznat to dcerám

O problémech s jídlem se velmi těžko mluví. Ti, co si poruchou příjmu potravy někdy prošli, by jistě potvrdili, že je to hořké téma.

Někdo o něm dokáže mluvit dříve, jiný ani o několik let později tuhle svoji temnou minulost nevytahuje.

Ani Kyle dlouho nepřiznala svým dcerám, že si něčím takovým, jako je porucha příjmu potravy, kdy dřív prošla.

„Matka čtyř dětí prohlásila, že dlouhé roky nic neřekla, protože se bála, že kdyby to s nimi někdy sdílela, že by se to stalo i jim,“ odhaluje people.com.

Zdroj: dailymail.co.uk, people.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz