Kvůli režírování filmu Nezlomný se Angelina Jolie přímo ztrácela před očima. Všimli si toho i vyděšení kolegové

Zdroj: Profimedia

Angelina Jolie je bezesporu jednou z nejoblíbenějších a zároveň nejkrásnějších hereček, kterou zná celý svět. Proslula nejen po boku Brada Pitta či díky několika filmovým rolím, ale také díky své srdečnosti a aktivitám podporujícím nejen zdraví žen.

Mohli jsme ji vidět v mnoha filmech – zmíníme například legendární Pan a paní Smithovi, Lara Croft – Tomb Raider, Wanted nebo Zloba – Královna černé magie. Kromě toho, že je to skvělá herečka a milující maminka několika dětí, měla také možnost stát se režisérkou filmového snímku Nezlomný.

Místo herečky režisérkou

V životě se má zkusit všechno a Angelina Jolie je toho jasným příkladem. Ačkoli ji většina z nás vnímá jako skvělou herečku, Angelina se rozhodla postavit se také na druhou stranu.

Stala se totiž režisérkou, a to kultovního filmu Nezlomný. Jde o drama inspirované skutečnými událostmi, které mělo premiéru v roce 2014.

Kvůli filmu hazardovala s jídlem

Angelina se už několikrát na vlastní kůži přesvědčila, že být herečkou není zrovna jednoduché. Často se totiž pro své filmové role musíte v mnoha ohledech obětovat.

Krásná brunetka ale nyní ví, že stejně náročné je to i na oné druhé straně. Když totiž film Nezlomný režírovala, hodně hazardovala s jídlem.

„Tak moc se soustředila na svou práci za objektivem, že během natáčení zanedbávala správné stravování,“ informuje o nezdravém životním stylu Angeliny web deccanchronicle.com.

Takže zatímco jsou herci kolikrát vybízeni k tomu, aby pro roli ve filmu drasticky zhubli, nabrali svaly, nebo naopak hodně přibrali, Angelina hubla, aniž by to jakákoli role vyžadovala.

Sledovali, jak během natáčení hubne

Nejen herci z filmu Nezlomný, ale i členové štábu a všichni, kdo se v té době okolo Angeliny pohybovali, sledovali, jak postupně hubne.

Byla natolik zapálená do režírování a moc si přála, aby vše šlapalo přesně podle plánu, že se přestala soustředit na cokoli jiného než film.

Strava tak byla po dobu několika měsíců na vedlejší koleji. Na již tak dost hubené Angelině tak další ztráta kilogramů začala být velmi rychle znát.

Už dříve čelila pozornosti kvůli hubnutí

Nebylo to poprvé, kdy byla Angelina Jolie středem pozornosti kvůli tomu, že je příliš hubená. „Znepokojující je, že je tak zaneprázdněná, že často zapomíná jíst,“ napsal dailymail.co.uk.

Kolovaly dokonce informace o tom, že Angelina přijme za den pouhých 600 kalorií, což je opravdu žalostně málo.

Někdy kvůli povinnostem vynechá oběd, jindy se nestíhá najíst celý den. S váhou oblíbené herečky je to tak stále jako na houpačce.

Zdroj: deccanchronicle.com, dailymail.co.uk
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz