Kourtney Kardashian si udržuje dokonalou postavu díky organické keto dietě. Pomáhá si i dalšími věcmi

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Nejstarší ze sester Kardashianových, známá modelka a svědomitá maminka – to je Kourtney, kterou na sociálních sítích sledují miliony fanoušků po celém světě. Je proslulá nejen díky tomu, z jaké rodiny pochází, ale oblibu si získává i díky tomu, že je inspirací pro mnoho lidí.

O Kourtney Kardashian se ví, že vypadá dobře. Ba dokonce výborně! Její postavu by jí kdekdo mohl závidět. Čím to je, že je v tak dokonalé formě?

Jak to dělá Kardashianka

Je jasné, že se lidé zajímají o celebrity. Chtějí vědět, jak žijí, co dělají, jak se stravují nebo jak cvičí, a díky tomu si udržují svoji sexy figuru.

Kourtney Kardashian není výjimkou. I ona zajímá spoustu lidí. Je důležité zmínit, že nemusíme nutně vypadat jako ona, ale proč se neinspirovat, když to očividně dělá dobře a všechno funguje?

Podporuje organickou keto dietu

Deník elle.com.au informoval o zálibě jedné ze sester Kardashianových v organické keto dietě. Zakládá si na jídelníčku bez mléčných výrobků, snaží se vynechávat prakticky všechny umělé produkty ve prospěch přírodních ingrediencí. Do tohoto způsobu stravování se snaží zapojit i svoji rodinu, včetně dětí.

Když ujede, dá si bio dezert

I Kourtney je jen člověk, kterému se čas od času stane, že ujede. Možná i vám se stalo, že když jste drželi nějakou dietu, výjimečně jste sešli z cesty. A tahle Kardashianka je důkazem, že se to může stát i slavné osobnosti. Jsme prostě jen lidé.

Když už ale se stane a Kourtney se odkloní od svého zdravého jídelníčku, dopřeje si jako neřest nějaký bio dezert. Miluje například pudink z matchy nebo chia semínek. Podle slavné modelky se to ale stává jen zřídka.

Dává si pořádně do těla

K vyvážené stravě je zapotřebí přidat také pohyb. Modelka si svoji krásnou postavu udržuje nejen jídlem, ale také tvrdými tréninky v posilovně. Netají se tím, že si umí dát pořádně do těla.

Web cosmopolitan.com uvedl, že v posilovně Kourtney upřednostňuje HIIT tréninky, které často podstupuje pod dohledem zkušeného trenéra. Své cvičení zaměřuje na spalování tuků a celkové zpevnění těla. Je fanynkou cvičení na běžeckém pásu.

Miluje dlouhé túry

Kromě cvičení v posilovně Kourtney ráda vyrazí i na dlouhou túru. Zbožňuje totiž procházky po kalifornských kopcích. Nemá problém si zaběhat v přírodě nebo skočit o bazénu a zařadit do svého cvičebního programu i tento způsob pohybu.

Zdroj: elle.com.au, cosmopolitan.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz