Komentátorka Erin Andrews zakládá svůj jídelníček na bílkovinách. Prozradila, jaké jídlo strká do kabelky

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Málokdo by nevěděl, kdo je to Erin Andrews. Známá americká hvězda, kterou můžete vídat na televizních obrazovkách, si získala srdce mnoha diváků. Není se čemu divit, Erin okouzlí nejen svým půvabem, ale také zvučným hlasem.

Protože je často vidět a pravidelně na ni míří světla kamer, musí se udržovat ve formě. Prozradila, že svůj jídelníček postavila na bílkovinách.

Prosadila se tam, kde vládnou muži

Jestli se Erin něco podařilo, pak to bylo umění prosadit se v odvětví, kterému odjakživa tak nějak dominují muži. Jen se zamyslete, kolik žen vidíte pohybovat se ve sportovním světě s takovou jistotou, s jakou to dokáže právě Erin Andrews?

Ona je mezi sportovci a také před kamerou zkrátka jako doma. A možná je to právě ta výjimečnost, se kterou se ženy ve sportovním odvětví objevují, proč si získává stále více fanoušků a příznivců.

Bez snídaně nefunguje

Asi jako mnoho dalších žen, ať už těch známých, nebo neznámých, musela i Erin vyzkoušet, co právě v jejím případě nejlépe funguje. Díky tomu například zjistila, že pokud si ráno nedá snídani, není schopna fungovat.

„Dám si kávu a kokosový jogurt s trochou zdravé granoly. Vím, že jakmile si dám šálek kávy a jídlo, mám energii jít a cvičit celou hodinu,“ řekla pro web womenshealthmag.com. Zkusila cvičit na lačný žaludek, ale prostě to nebylo ono.

Pokud dostane po cvičení vlčí hlad, rozhodně se neodbývá. Naopak si oblíbená sportovní moderátorka dopřeje třeba vejce a krůtí slaninu.

K obědu hlavně bílkoviny

Erin se ve své stravě soustředí především na bílkoviny, které jí nesmí chybět ani v rámci oběda. Velmi často si pochutná třeba na pořádné porci grilovaného kuřete, které doplní o hromadu zeleniny. Nevyhýbá se ani konzumaci ryb.

Pro web thelist.com Erin prozradila: „Snažím se být opravdu vědomá toho, co jím ve všední dny, protože pokud chci mít o víkendu sýrové makarony, musím si hlídat, co jím.“ Jinými slovy tím prozradila, že zatímco během pracovního týdne si sestavení jídelníčku pečlivě hlídá, o víkendu si moc ráda dopřeje i něco nezdravého.

Pořád na cestách

Známá kráska je prakticky neustále v pohybu, čemuž musí přizpůsobit i svoje svačiny – ty totiž zpravidla jí právě cestou do práce.

Dává si záležet, aby jí svačina nejen dodala potřebnou dávku energie, ale zároveň byla natolik skladná, aby se vešla do batohu nebo kabelky. „Miluji sušené brusinky s kešu a mandlemi,“ říká Erin.

Zdroj: womenshealthmag.com, thelist.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz