Klára Kováčová si postavu snů udržuje pravidelným cvičením. Když nemá hlad, tak nejí

Zdroj: Profimedia

I když je to už devatenáct let, kdy Klára Kováčová rozená Medková získala titul Vicemiss České republiky, na její tváři byste časový posun nehádali. Působí totiž, jako by dokázala zastavit čas a jednoduše nestárla.

Bývalá modelka je dnes dvojnásobnou maminkou a přehlídková mola vyměnila za domácí posilovnu. Tam si nejen dává do těla a dělá všechno pro to, aby si udržela dokonalé křivky, ale zároveň i radí dalším ženám na jejich cestě za krásným a zdravým tělem.

Dokonalá postava chce hodně dřiny

Když před devatenácti lety získala korunku krásy, mnoho dívek sedících u televizních obrazovek Kláře tiše závidělo dokonalé míry.

Perfektní postavu si drží i nyní, kdy jí dle jejích slov táhne na čtyřicet. Netají se ale tím, že taková figura rozhodně není zadarmo. Naopak stojí hodně dřiny.

Práce je i jejím koníčkem

Modeling na hřebík ještě nepověsila, když se objeví zajímavá nabídka, ráda si odskočí na focení. Mnohem raději ale tráví čas ve svém domácím fitku.

Tam za ní dochází klientky, kterým se snaží pomoci dosáhnout lepší a zdravější postavy. „Máme doma fitko a chodí tam za mnou kamarádky, které trénuji. Moc cizích mi nechodí, protože na to nemám kapacity. Občas dávám na Instagram volné termíny, ale protože se tomu mohu věnovat jen pět hodin denně, kdy jsou kluci ve škole, moc míst už pro další klientky bohužel nemám,“ svěřila se Klára Kováčová v rozhovoru pro web zivotvcesku.cz.

Otevřeně také přiznala, že tahle práce se velmi rychle stala i jejím koníčkem. Pomáhat ženám ji velmi baví, navíc cvičení je nedílnou součástí jejího života.

Když nemáte hlad, nesnídejte

Klára Kováčová se také nebojí dávat rady, i co se jídla týče. Jakožto bývalá modelka musela vědět, jak se zdravě a vyváženě stravovat tak, aby to její figuře neuškodilo.

Odzkoušené rady ráda předává dál, například na svých sociálních sítích, kde je poměrně aktivní. Radí například, že pokud po ránu nemáte hlad, pak se do snídaně nenuťte.

„Já třeba nesnídám. Mé první jídlo je až okolo dvanácté hodiny, manžel zase ráno schází schody z pokoje a už má v ruce banán,“ řekla Klára pro deník iDnes.

Zdroj: zivotvcesku.cz, iDnes

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz