Katie Price drží pochybnou dietu a podstoupila další plastiky. Nepodporuje ji ani vlastní máma

Zdroj: LD Media UK / Shutterstock

Modelka Katie Price se na sobě snaží neustále pracovat. Jenomže podle velké části fanoušků to dělá špatným způsobem. Spoléhá totiž na plastiky a kontroverzní diety, které jí spíše ubližují, než pomáhají.

Svou kontroverzní dietu odhalila Katie na sociální síti TikTok, kde se také hned dočkala pořádné ledové sprchy. Ve videu totiž modelka prozradila, že denně sní jen něco mezi 700 až 900 kaloriemi.

Sladké si neodpustí

Na snídani si dá poloviční porci rýžové kaše, k obědu čistý kuřecí vývar a k večeři rýži s trochou kari omáčky. Dohromady zhruba 800 kalorií.

Pak prý ale přijde večer a ona nedokáže odolat sušenkám, které ještě zhruba o 100 kalorií hodnotu jídla posunou. Podle sledujících musí Katie hladovět a její dieta nedává žádný smysl.

Doporučený denní příjem kalorií je totiž podle webu Geo News u žen asi 2000, při dietách pak o něco méně. Rozhodně by se ale nemělo klesat na polovinu.

Plastiky a nezdravé návyky

Na jednu stranu se snaží Katie zhubnout, na tu druhou se ale nedokáže zbavit některých zlozvyků. Patří k nim i vapování. V nedávném streamu modelka prozradila sledujícím, že kvůli němu dokonce přišla o zub.

To ale není to jediné, co jí lidé vyčítají. Kromě vapování a pochybných diet se jim nelíbí ani plastiky, které si nechává hvězda dělat. Loni absolvovala zvětšení ňader, v současné době má za sebou sérii plastických operací v obličeji, píše Super.

A v tomto ohledu na její straně není ani její matka. „Nechtěla jsem, aby podstoupila nějaké operace, tak jich několik zrušila. Pak se naučila, že mi to nemá říkat. Myslím, že je to tělesná dysmorfická porucha. Podle mě jsou její prsa směšná, když se mě tak ptáte,“ uvedla v pořadu This Morning.

Zdroj: Geo News, Super, The Sun, TikTok

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz