Kateřina Pechová se dočkala kritiky za fotku s bříškem. Zveřejnila proto další a vysvětlila, jak se věci mají

Zdroj: Nextfoto

Kateřina Pechová se za svou postavu nestydí. Asi před měsíce přidala na sociální síti fotografii, na které je v plavkách. A ačkoli vypadá skvěle, někteří lidé si rýpli do jejího bříška. A pár jedinců se dokonce nebálo výraznější kritiky.

Spousta lidí herečku pochválila za to, jak vypadá, jak se nebojí být sama sebou. „Více takových fotek. Těch umělých ideálů krásy s napíchanými rty a silikonem už bylo dost. Tohle je žena. Přirozená, která má ženské křivky a je tak akorát,“ napsal dead unicorn.

Postavila se proti kritice

Jenomže zatímco jedna polovina fanoušků byla ze snímku nadšená, mnoho sledujících se pustilo do kritiky. Kateřina se proto rozhodla na situaci zareagovat další fotkou.

Na té ale už zmíněné bříško nemá a v popisku také vysvětluje proč. Podle jejích slov stačí totiž špatný úhel pohledu, nebo třeba jenom to, že je člověk nafouknutý, a postava se mu výrazně změní.

Jsme ženy

„Překvapily mě různé nabídky na hubnutí a doporučení a vysvětlování proč mám bříško a jak bych ho mohla nemít. Takže chci tenhle post vytvořit jako připomínku toho, že je naprosto, ale naprosto v pořádku, když nevypadáte jako hvězdy z filmu a časopisu,“ uvádí Pechová u fotografie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kateřina Pechová (@kata.pechova)

Vysvětluje, že během dvou týdnů se její postava sama od sebe změnila, a to zkrátka proto, že zafungovala příroda.

„Jsme ženy. Máme nějaký cyklus, před menstruací bříško nafouklé, v jiné fázi zase ne. Postavíme se na fotku a jiný úhel hned vytvoří jinou linii, vše je to vlastně o úhlu pohledu,“ napsala.

Z kritiky si tak očividně nic moc herečka nedělá. Naopak se pokusila i těm, kteří si do ní rýpli, ukázat, že je sama se sebou naprosto spokojená.

Zdroj: Blesk, Super, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz