Johnny Depp utrácí za víno průměrný roční plat. Dostal se tak do sporu se svými finančními poradci

Johnny_Depp
Zdroj: Profimedia

Dovedete si představit, že utratíte skoro 43 milionů korun měsíčně za různé neřesti? Nejspíše ne, protože toto je částka, o které se většině lidí může jen zdát. Ale herec Johnny Depp si takový luxus může dovolit. Tedy alespoň podle jeho názoru. Jeho finanční manažeři mají názor jiný.

Johny Depp se dle serveru Gentleman’s Journal dostal do sporu se svými finančními poradci, kteří považují jeho utrácení za nadměrné.

Kdo může za finanční problémy?

Herec tvrdí, že jej manažeři připravili o 650 milionů dolarů tím, že posledních 17 let nepodali daňové přiznání. To ho prý dovedlo na pokraj bankrotu. Manažeři však mají na situaci jiný názor.

„Udělali jsme za posledních 17 let vše, co bylo v našich silách, abychom ochránili Deppa před ním samým a udrželi ho finančně solventního,“ znělo dle zmíněného serveru prohlášení finančních manažerů herce.

Dále už ale nemají sílu kontrolovat jeho utrácení za neřesti. Mezi jeho neřesti patří například soukromé letadlo, koňská farma v Kentucky či vylepšování jeho 14 nemovitostí po celém světě.

Za víno utrácí průměrný roční plat

Mezi jeho velké neřesti pak patří drahé víno, za které dle serveru The News utratí 31 tisíc dolarů. Tedy neuvěřitelných 661 tisíc korun!

Vína do své vinotéky shání po celém světě a cena lahve pro něj očividně není rozhodující. Neví se však, zda herec vína skladuje, a tedy je spíše sběratelem, nebo lahve drahého vína pravidelně konzumuje a doplňuje.

Vzhledem k hercovým problémům s alkoholem, které se často propírají v médiích, se však dá přepokládat, že se jedná o druhý případ.

I když je Depp při svém utrácení poněkud extravagantní, ani zdaleka se však prý neblíží k vyčerpání svých zdrojů. Třeba v roce 2012 byl totiž označen za nejlépe placeného herce v Guinnessově knize rekordů po úspěchu filmů Piráti z Karibiku.

Zdroje: Gentleman’s Journal, The News

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz