Jennifer Lopez se podělila o svou stravovací rutinu. Nechybí v ní ani chleba s máslem

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Jennifer Lopez je ikona. Miliony fanoušků po celém světě k ní vzhlíží a mají ji za svůj vzor. Není tajemstvím, že je Jennifer poměrně sdílná a ráda se svými fanoušky probírá svoji cvičební nebo stravovací rutinu. 

Při pohledu na oblíbenou zpěvačku a herečku v jednom není pochyb o tom, že ví, jak na perfektní postavu. Jennifer zkrátka vypadá skvěle. Prozradila, co během týdne jí a jak se udržuje v kondici. 

Vyhýbala se kofeinu 

Zatímco většina z nás si život bez kofeinu v podobě kávy nebo třeba energetických drinků snad ani neumí představit, zpěvačka se přiznala, že se mu dlouhou dobu vyhýbala. 

„Kofein jsem nepila už roky,“ řekla jednou v rozhovoru pro časopis Us Weekly. Potřebnou energii dle svých slov získává ze zdravé stravy.  

Den začíná vodou s citronem 

Po vzoru mnoha dalších hvězd i obyčejných smrtelníků startuje Jennifer každý nový den sklenicí čisté vody s citronem. 

Má se za to, že podporuje zdravou pokožku díky vitaminu C, který se nachází v citronech, a také pomáhá při trávení. 

Poté si dopřeje ranní proteinový koktejl. Proteinové koktejly J Lo se skládají z jahod, borůvek, řeckého jogurtu, skořice, medu, citronové šťávy a proteinového prášku. 

Ze stravy vyřadila zpracované potraviny 

„Drží se vyvážené stravy bohaté na živiny a vynechala všechny zpracované a rafinované potraviny,“ píše o zpěvačce eatthis.com.  

Ve svém jídelníčku se zaměřuje na konzumaci většího množství listové zeleniny, proto k obědu nejčastěji mívá čerstvý salát. Vyhýbá se kukuřici a mrkvi, protože obsahují vyšší množství cukru. 

Bohaté večeře s rodinou 

Jennifer ráda se svými fanoušky sdílí svůj každodenní život, ukazuje fotky a nemá problém nechat je nakouknout do svého soukromí.  

Jednou sdílela svou typickou večeři během všedního dne. „Na stole se objevilo grilované kuře, pečená zelenina, salát s olivami, sýrem, salámem a cherry rajčaty, hranolky a bochník křupavého chleba s máslem,“ popisuje eatingwell.com

Je vidět, že rodinné večeře si zpěvačka dokáže vychutnat. Nicméně přiznala, že hranolky jí jen výjimečně a zpravidla se na stole objevují jen kvůli dětem, které jim neodolají.  

Jennifer se při večeři soustředí hlavně na bílkoviny a zeleninu spolu s trochou zdravého tuku a zpravidla hromadou čerstvého salátu. 

Zdroj: eatthis.com, eatingwell.com 

Autor: Karolína Nezbedová 

Přidat na Seznam.cz