Jaká jsou oblíbená jídla zpěvačky Seleny Gomez?

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Na televizních obrazovkách jsme ji vídali už jako mladou slečnu. Popularitu získala například díky seriálu Kouzelníci z Waverly, pravidelně se objevovala na oblíbeném kanálu Disney Channel a mohli jsme ji vidět také po boku další „disneyovské“ hvězdy Vanessy Hudgens.

Selenu Gomez známe nejen jako herečku, ale také nadanou zpěvačku. Na svém kontě má několik hudebních alb a fanoušky po celém světě. Kromě toho, že je před kamerou jako doma a s mikrofonem si skvěle rozumí, inspiruje mnoho svých fanoušků i tím, jak dobře vypadá.

Na jakých dobrotách ujíždí Selena Gomez?

Ať už patříte mezi skalní fanoušky Seleny Gomez, nebo jen tušíte, o koho se jedná, možná vás bude zajímat, jakým dobrotám televizní a hudební hvězdička neodolá.

A že jich tedy je! Kdekdo by snad ani nevěřil, že miluje nezdravé pochutiny a sladkému nedokáže odolat. Její postava na to totiž rozhodně nevypadá.

Je závislá na pizze

A kdo ne, že? Pizzu milujeme asi úplně všichni a ani Selena jí nedokáže odolat. Se salámem nebo se sýrem, je to asi úplně jedno. Pizza je prostě pizza a oblíbená herečka ji zkrátka miluje. Stejně jako my.

Brambůrky i na cestách

„Hot Cheetos jsou pro popovou zpěvačku tajnou neřestí. Zvláště když je na turné a cestuje, i tehdy Selena potřebuje své Cheetos,“ informuje deník teenvogue.com.

Čokoláda

Znáte někoho, kdo by neměl rád čokoládu? Možná budete jen marně pátrat v paměti, jestli vůbec máte ve svém okolí někoho takového. Čokoládu totiž zbožňujeme asi úplně všichni.

A víte co? I čokoláda patří na seznam oblíbených jídel téhle disneyovské hvězdičky. Selena dokonce prohlásila, že se bez čokolády neobejde, když je zrovna na turné.

Hranolky z McDonald

„Je těžké nemilovat hranolky z McDonald’s. Jsou slané a křupavé v dokonalé míře. Selena Gomez byla spatřena, jak jí hranolky z oblíbeného řetězce rychlého občerstvení s jedním ze svých přátel. Při dietě se neochuzuje o lahodné hranolky, pokud na ně zrovna má chuť,“ píše o zpěvačce deník thethings.com.

Palačinky

Palačinky milují děti i dospělí. A miluje je také Selena Gomez. Kdykoli dostane chuť na tuhle sladkou klasiku, vyrazí do restaurace Cafe Crepe Cute. Palačinky bezesporu patří mezi její favority a na rozdíl od jiných ženských celebrit se rozhodně netají tím, že si je bez výčitek dopřeje.

Zdroj: teenvogue.com, thethings.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz