Meghan Markle nedá dopustit na snídani. Zaujme vás i její svačina

Zdroj: FiledIMAGE / Shutterstock.com

Její jméno se v poslední době skloňuje velmi často. Jen málokdo by nevěděl, kdo je to Meghan Markle. Manželka prince Harryho se netají tím, že vyznává zdravý životní styl. Jelikož je často v hledáčku fotoaparátů a kamer, není pochyb o tom, že jí strava rozhodně prospívá – její postava je totiž perfektní.

Jak se stravuje vévodkyně, která rozděluje lidi na dva tábory? Jedni ji milují a druzí ji příliš nemusí. Zajímá vás, jaké je její oblíbené jídlo a jak se stravuje během dne?

Snídaně je pro Meghan základ

Velmi často se říká, že snídaně je základ celého dne. Mnoho lidí to sice bere na lehkou váhu, ale Meghan Markle mezi ně rozhodně nepatří.

Pro ni je pořádná snídaně základ. Web hellomagazine.com prozradil, jak začíná den krásné vévodkyně: „Její ranní rituál začíná šálkem horké vody a plátkem citronu, po kterém následuje její oblíbená snídaně z ovsa (obvykle z mandlového nebo sójového mléka) s banány a agávovým sirupem.“ Její oblíbenou snídaní je i omeleta se sýrem posypaná čerstvými bylinkami a toustem jako přílohou.

Oběd je její oblíbené jídlo dne

Ačkoli nikdy nevynechá snídani a považuje ji za důležitou, pokud by měla Meghan označit jedno jídlo během dne jako svoje nejoblíbenější, byl by to zaručeně oběd.

V době oběda mívá hlad, proto se nebojí dopřát si klidně i nějaké těžší jídlo. Po něm volí lehčí večeři, aby udržela jakýsi balanc a své tělo nezatížila až příliš. Miluje různé saláty, neodepře si ani sašimi.

Nebrání se veganské stravě

Meghan ráda experimentuje a nebrání se ani veganskému způsobu stravování. Proto její jídelníček zahrnuje celozrnné potraviny a další rostlinné zdroje.

K veganské stravě ale vévodkyně přistupuje flexibilně, rozhodně to není tak, že by se tímto způsobem stravovala striktně a nedovolila si nějaký ten přešlap.

Co si ráda dává ke svačině?

Internetový deník everydayhealth.com o manželce prince Harryho prozradil, že jednou z jejích oblíbených svačinek jsou plátky jablek s mandlovým máslem a špetkou mořské soli. Podle Meghan je to fantastická svačina, na které si pochutnává pravidelně.

Díky jablkům zajistí tělu dostatek vlákniny, mandlové máslo je zase zdrojem zdravých tuků, které jsou pro tělo rovněž důležité.

Zdroj: hellomagazine.com, everydayhealth.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz