Jak se stravuje krasavec Channing Tatum a co podivného si rád dává do sendvičů?

Zdroj: Debby Wong / Shutterstock.com

Aby získal hlavní roli ve filmu Bez kalhot, musel zabrat a dát si pořádně do těla. Není žádným tajemstvím, že sexy herec Channing Tatum zapracoval na své cvičební rutině, aby se dostal do kondice a mohl odhalit dokonalé tělo ve filmu z roku 2005, v němž se do něho platonicky zamilovalo mnoho divaček po celém světě.

Je jasné, že pro získání role musel Channing něco obětovat a držet se po stravovací stránce na uzdě. Jak se ale stravuje tenhle fešák v době, kdy zrovna nehubne kvůli nějaké filmové roli?

Jeho jídla jsou vesměs nudná

Sám herec na účet vlastního jídelníčku pronesl, že jeho jídla jsou vesměs nudná a nezajímavá. Deník cheatsheet.com herce citoval: „Nejsem příliš dobrodružný jedlík. Mám rád, co se mi líbí, a toho se držím.“

Aby potvrdil svá slova, jako důkaz uvedl, že jeho nejoblíbenější přísadou na pizze jsou feferonky a sýr. Nic extravagantního totiž herec nevyhledává a dává přednost tomu, co zná a co mu chutná, aniž by měl potřebu dělat pokusy s jídlem.

Má silnou vůli

Channing Tatum už několikrát předvedl, že silná vůle mu rozhodně není cizí. Vybavíme si ho například v roli sexy striptéra. Právě kvůli tomuto filmu musel podstoupit hodně přísnou dietu. Role to vyžadovala, přece jen tam Channing hodně často vystupuje nahoře bez a pohled na jeho dokonale vytesané svaly nenechá jednu divačku chladnou.

Během diety dodržuje to, co musí. Jí především libové maso, hodně zeleniny, pije čistou vodu. Základem jeho stravy jsou samozřejmě bílkoviny, protože bez nich by nedosáhl tak perfektní postavy tvořené sexy svaly.

Co si dává do sendvičů?

Když zrovna nehubne ani netrénuje, aby se dostal do kondice, rád si vychutná svůj oblíbený sendvič. Pro někoho ale může být s podivem, co si herec do takového sendviče dává.

Deník delish.com prozradil, z čeho se hercův oblíbený sendvič skládá: dva plátky bílého toustového chleba, pořádná dávka arašídového másla, dvojitá porce hroznového želé a nějaká křupavá složka, například bramborové lupínky, Cheetos nebo kousek kyselé okurky.

Zdroj: cheatsheet.com, delish.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz