Jak Fitness Band pomáhá duševnímu zdraví

Zdroj: Shutterstock

Ačkoli je známo, že fitness pásky pomáhají lidem zlepšovat jejich fyzické zdraví, jejich používání má určité účinky i na mysl. S nárůstem případů problémů s duševním zdravím v posledních letech lidé potřebují produkty, které je mohou chránit před depresí, úzkostí a emoční únavou. Honor Band se svou 14denní výdrží baterie a několika funkcemi vám může poskytnout podporu ve fyzickém i duševním zdraví. Jak fitness trackery pomáhají lidem získat zdravější a bezpečnější mysl?

Jak fitness trackery pomáhají vašemu duševnímu zdraví?

Fitness pásky sledují spací vzorce

Spánek a duševní zdraví spolu souvisí. Pokud se podíváte na sebe, když vám chybí spánek, jste podráždění, stresovaní a neklidní. Nemůžete dobře myslet, protože vám chybí spánek. Vaše duševní zdraví je ovlivněno, protože potřebujete spánek, abyste mohli lépe fungovat. Poruchy spánku, jako je nespavost, jsou běžnými příčinami problémů s duševním zdravím. S pomocí fitness trackerů, jako je honor band, můžete identifikovat spánkové vzorce, které máte. Můžete začít tím, že budete nosit náramek na spaní každý den. Kvalitu svého spánku pak rozpoznáte pomocí algoritmu TruSeleep na pásku. Můžete se podívat na záznamy a zjistit délku a fáze spánku. Dokonce identifikuje velké problémy se spánkem. Fitness tracker také poskytuje účinné návrhy na změny, které můžete udělat pro lepší spánek. Vaše duševní zdraví je důležité, takže musíte upravit způsob, jakým spíte. Poznamenejte si své záznamy a určete nejlepší způsob, jak dosáhnout dlouhého kvalitního spánku každý den.

Fitness gumy vám pomohou cvičit

Podle studií cvičení zmírňují úzkosti. Lehké až střední cvičení může v mozku uvolňovat specifický typ chemické látky zvanou endorfin. Tomu se také říká hormon dobré nálady. Když jste šťastní, zmenšíte svůj stres a starosti. Cvičení dělá vaši mysl zdravou. Cvičení vás také přiměje soustředit se na cvičení a ne na své negativní myšlenky. Když neděláte nic jiného, než že myslíte na své úzkosti, necháte své duševní zdraví pouze zhoršit. Při cvičení posilujete svaly i mysl. Získáte také sebevědomí a vybudujete si svůj společenský život. Naučíte se lépe zvládat své problémy, když budete pravidelně cvičit. Posilovací gumičky vám mohou pomoci vytvořit si cvičební rutinu. Zařízení prostě musíte nosit každý den. Dá vám upozornění, abyste se hýbali a dělali vaše pravidelné cvičení. Pokud jste ještě nezačali s žádnou rutinou, stačí se podívat na různé cvičební režimy, které má. Většina fitness trackerů má režimy pro běh, chůzi a další profesionální cvičební rutiny. Rozvíjíte své cvičení a děláte to pravidelně, abyste měli lepší duševní zdraví.

Fitness gumičky vám pomohou lépe dýchat

Fitness náramky mají také monitorování kyslíku v krvi, které vám může pomoci identifikovat nízkou hladinu kyslíku ve vašem těle. To může být důvodem k obavám, protože nízká hladina kyslíku může znamenat únavu a nedostatek energie. Podívejte se na svůj fitness pásek, sledujte svůj obličej a kontrolujte kyslík v krvi. Když je indikována nízká hladina kyslíku, můžete se projít po místnosti, otevřít některá okna a nadechnout se. Můžete také jít ven a provádět některá dechová cvičení, která mohou také zmírnit stres a úzkost.

Závěr

Posilovací gumy vám nepomohou jen zlepšit fyzické zdraví. Můžete také těžit z fitness trackerů, jako je čestná kapela, s jejich nepřetržitým používáním, což může vést k posílení vašeho duševního zdraví. Být fyzicky fit je pro jednotlivce velmi důležité, ale je také nezbytné být psychicky stabilní a fit. A tyto dva aspekty zdraví více spolupracují než oddělují. Vaše duševní schopnosti jsou závislé na vaší fyzické výkonnosti a naopak. Použijte své fitness pásky k podpoře zdravého fyzického a duševního způsobu života.

Přidat na Seznam.cz