Ivana Gottová vyhlásila boj proti menopauze a přibírání

Ivana_Gottova
Zdroj: Profimedia

Ivana Gottová právě prochází velmi citlivým obdobím v životě ženy, které s sebou nese změny jak na psychice, tak na těle. S menopauzou je spojeno přibírání a zavodňování. A právě proti tomu teď Ivana bojuje.

Ivana Gottová se po smrti manžela snaží spíše držet v ústraní a chránit své dcery. Občas se na nějaké akci ukáže a hned je z toho mediální humbuk.

Drby jí ublížily

Když se zúčastnila plesu české komunity na španělském ostrově Tenerife, neušlo mnohým, že se Ivana trochu zakulatila.

Okamžitě se rozjely spekulace, že je těhotná. Ivana Gottová však tyto drby velmi špatně nesla, jak potvrdil zdroj z jejího okolí.

„Šíří to hyeny a Ivana je z toho akorát špatná. Vzala si volné šaty, protože je to teď moderní, a lidé hned řeší, jestli nepřibrala a jestli není těhotná,“ vyvrátil tyto spekulace zmíněný zdroj.

Jiný zdroj také dodal, že Ivana přibrala z důvodu výkyvu hladiny ženských hormonů a snaží se na své postavě pracovat.

„Ivana začala hubnout a pustila se do toho s plnou vervou. Upravila svůj jídelníček, cvičí, nakoupila si spoustu výrobků podporujících zeštíhlení v oblasti problematických partií a odvodnění. Chce zase vypadat jako dřív,“ řekl.

Věčný začátečník jógy

Pro Ivanu musí toto téma být velmi bolestné, protože vždy dbala na svou štíhlou postavu. Jeden čas například cvičila jógu.

Sama sebe označila za věčného začátečníka, ale před lety si na pomoc přibrala Daru Rolins a Martu Jandovou a začaly společně navštěvovat indického jogína.

Chtěla cvičení vyzkoušet nejprve na sobě, a poté k němu dovést i manžela, protože Karel tehdy trpěl bolestmi zad.

Zda Mistr na hodiny začal chodit, to není známo, ale Ivaně to velmi pomohlo k vysněné postavě.

Menopauza si vybírá daň

Vzhledem k věku a informacím od lidí kolem Ivany se dá předpokládat, že za přibíráním stojí zejména hormony a zavodňování.

Jak ale bylo zmíněno, Ivana se rozhodla s kily zamávat a zkouší různé diety. Už tak nejspíše odzvonilo pokrmům, které vařila pro svého muže.

Dokud byl Karel Gott zdravý, miloval pálivá jídla, jako například maďarský guláš. S Ivanou si prý rádi dopřávali tatarák, ale jeho žena preferovala ten z lososa.

Vzhledem k odhodlání, které Ivana již několikrát ukázala, se dá předpokládat, že boj s hormony nakonec vyhraje a brzy opět překvapí štíhlou postavou.

Zdroje: Aha!, Sedmička, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz