Hvězda Strážců galaxie Chris Pratt se podělil o způsob, díky kterému se mu podařilo zhubnout

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Dnes ho známe jako hlavního hrdinu z marvelovského trháku Strážci Galaxie, kde hraje někdy trochu sebestředného Star-Lorda. Aby ale tuhle kultovní roli mohl získat, musel se sebou něco udělat.

Sympatický hollywoodský herec Chris Pratt prozradil, jak se mu ve snaze udělat dojem na scénáristy filmu podařilo zhubnout a co pro to musel obětovat.

Vyvážená strava a hodně cvičení

Kdo se někdy snažil zhubnout, určitě velmi rychle pochopil, že základem je ideální kombinace vyváženého jídelníčku a cvičení. Stejnou rovnováhu se pokusil najít i herec Chris Pratt.

A jak se ukázalo, podařilo se mu to. Základem jeho úspěchu byl intenzivní trénink několikrát do týdne, velký příjem tekutin a kvalitní dietní plán. Díky této kombinaci Chris ve velmi krátkém čase zhubl několik kilo a z opláceného sympaťáka se stal sexy krasavec s vytesaným tělem.

Pomoc výživového poradce

Chris Pratt se netají tím, že na své cestě za lepší postavou využil pomoci výživového poradce a osobního trenéra. Pod jeho dohledem se mu podařilo dosáhnout úžasných výsledků, které přispěly k tomu, že získal roli Petra Quilla.

Odborník na výživu Phil Foglio mu sestavil na míru navržený dietní plán. Někoho by možná mohlo překvapit, že Chris musel ve skutečnosti zvýšit svůj kalorický příjem. Větší kalorický příjem byl dán právě tím, že začal trávit mnohem více času v posilovně.

Co nejčastěji jedl?

Jídelníček hrdiny ze Strážců Galaxie byl vyvážený a hodně pestrý. Mezi jeho nejčastější jídla patřily ryby a kuřecí maso, vejce a ovesné vločky, hnědá rýže a ořechy, Chris jedl i hodně brokolice, špenátu nebo sladkých brambor.

Touha získat roli v kultovním trháku pro něho znamenala i nutnost vzdát se jeho oblíbených dobrot. Musel si odepřít hamburgery, smažená jídla, z jídelníčku taky zmizel cukr nebo mléčné výrobky.

Co cvičil?

Nedílnou součástí Chrisovy proměny bylo také cvičení. Chris trávil hodně času v posilovně, mimo to ale jeho tréninkový plán zahrnoval běh, plavání, box i kickbox. Věnoval se i triatlonu. 6 dní v týdnu pracoval pod dohledem osobního trenéra a veškeré úsilí nepřišlo vniveč. Jeho sexy postava je jasným důkazem, že se dřina vyplatila.

Zdroj: mensjournal.com, manofmany.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz