Gigi Hadid odhalila seznam oblíbených jídel. Na modelku jí dost nezdravě

Zdroj: FashionStock.com / Shutterstock.com

Gigi Hadid bezesporu patří mezi nejznámější supermodelky na světě. Její sympatická tvář a dokonalá postava se často objevují na titulních stranách nejžádanějších módních časopisů. Není žádným tajemstvím, že se modelka s oblibou účastní i prestižních módních přehlídek.

Vlastním jménem Jelena Noura Hadid si nechává říkat přezdívkou, kterou jí před lety dala její vlastní maminka. Pohledná brunetka pochází z modelingové rodiny, její maminka se v oblasti modelingu pohybovala již v osmdesátých letech.

Nejoblíbenější jídla sympatické modelky

Většina lidí si o modelkách myslí, že žijí prakticky jen ze vzduchu a vody. To ale v případě krásné Gigi určitě není pravda. Sama modelka totiž prozradila, že se opravdu ráda nají.

Netajila se ani seznamem nejoblíbenějších jídel, na kterých si pokaždé s oblibou pochutná. Pojďte se podívat, jaká nejoblíbenější jídla patří mezi favority této krásné modelky.

Míchaná vajíčka se slaninou

Jen málokdo by si nedokázal pochutnat na míchaných vajíčkách se slaninou a mezi jejich fanoušky patří i samotná Gigi. Oblíbila si jednu restauraci v newyorské čtvrti, kde velmi často začíná svůj den právě touto snídaní. Míchaná vajíčka, slanina, kynuté tousty a k tomu káva a džus, to je podle modelky ideální start každého dne.

Burger

I když by to do ní jen málokdo řekl, protože tomu její postava rozhodně nenapovídá, tahle modelka si s oblibou vychutná i pořádný hamburger. Pro deník cosmopolitan.com dokonce řekla: „Jezte čistě, abyste zůstali fit. Dejte si burger, abyste zůstali při smyslech.“ Kdykoli má modelka chuť na hamburger, bez výčitek svědomí si ho dopřeje.

Rukolový salát

Aby to nevypadalo, že se Gigi stravuje pouze nezdravými pokrmy, prozradila na sebe i to, že naprosto zbožňuje rukolový salát. Ten by totiž mohla jíst klidně každý den. Tím se liší od mnoha lidí, protože rukola má svoji specifickou chuť, která nemusí být příjemná úplně pro každého.

Sushi

Jako mnoho lidí po celém světě ani modelka Gigi Hadid neodolá dobrému sushi. Poblíž místa, kde žije, si oblíbila restauraci, která je známá svým luxusním sushi. Právě tam si ráda vyrazí na večeři ve společnosti svých přátel a vychutná si nejen výborné sushi, ale neodolá ani nějakému tomu drinku.

Zdroj: cosmopolitan.com, everydayhelath.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz