Hvězda seriálu Superdrbna si udržuje figuru i přesto, že její jídelníček není jako ze škatulky

Zdroj: Jaguar PS / Shutterstock.com

Známe ji především jako Serenu van der Woodsen z oblíbeného seriálu Superdrbna. Blake Lively je jednou z nejkrásnějších žen na zemi. Mnoho žen po celém světě by chtělo být jako ona.

Herečka prozradila, jaká jsou její nejoblíbenější jídla. Možná zjistíte, že toho máte v rámci stravy se Serenou hodně společného.

Těstoviny se sýrem

Navzdory tomu, že je to oblíbená hvězda, která rozhodně nemá hluboko do kapsy, netají se tím, že si s oblibou pochutná na klasice, jako jsou těstoviny se sýrem. Pro někoho je to možná na první pohled obyčejné jídlo, Serena ho ale miluje a proti gustu žádný dišputát.

Vejce Benedikt

Jedna z nejoblíbenějších hereččiných snídaní je bezesporu vejce Benedikt. Tahle dobrota se skládá z opečeného pečiva, které se překryje plátkem uzeniny. Na uzeninu se položí uvařené ztracené vejce a vše se přelije teplou holandskou omáčkou. Takovou laskominu si Blake k snídani dopřává poměrně často a nemůže se jí nabažit.

Domácí sušenky

Jestli Blake Lively něco zbožňuje, pak jsou to domácí sušenky. Netají se svojí láskou k pečení. Mnohým však zůstává rozum stát, jak si někdo, kdo si rád upeče domácí sušenky a následně si na nich pochutná klidně ve čtyři ráno, dokáže udržet tak dokonalou figuru.

Miluje čokoládu

Krásná herečka o sobě s úsměvem prohlašuje, že je čokoholička. Ze všeho nejraději má čokoládové suflé, je ale známá i tím, že si připravuje oblíbenou horkou čokoládu, která je tak hustá, že je to prakticky čokoládový sirup. Chuť na sladké je u Blake tak vážná, že dokonce vtipkovala, že jejím životním cílem stát se jednoho dne čokoládou.

Má pevnou vůli

Navzdory všem těm dobrotám a oblíbeným pokrmům, které si Blake Lively rozhodně neupírá, se ale může pyšnit i opravdu silnou vůlí. Věděli jste, že se film Mělčiny, ve kterém herečka hraje hlavní roli, natáčel jen deset měsíců po porodu její dcery? Blake je ve filmu pouze v plavkách, takže pokud chtěla roli získat, musela na sobě opravdu hodně makat.

Příprava na natáčení proto zahrnovala cvičení pětkrát až šetkrát do týdne. Deník delish.com informoval, že herečka cvičila pod dozorem osobního trenéra Dona Saladino, který ji opravdu nešetřil.

V pondělí trénovala horní část těla, v úterý spodní část těla. Ve středu bylo cvičení v bazénu. Ve čtvrtek opět horní část těla, v pátek spodní část těla a v sobotu se herečka zaměřila na doplňkové pohyby, při kterých posilovala paže a ramena. Veškerá píle se ale vyplatila, protože Blake ve filmu Mělčiny excelovala.

Zdroj: delish.com, spoonuniversity.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz