Horoskop: Tato znamení se v servírování jídla vyžívají. Nasytí vás už jen pohled na jejich prostřený stůl

Zdroj: Shutterstock

Jídlo by mělo správně chutnat dvakrát. Kromě úst bychom měli nejprve očima zjistit, zda bude oběd nebo večeře skutečně zážitkem. Nejde ale pouze o to, jak vypadá samotné jídlo na talíři. Pravý gurmán totiž pozná, že si sedá k dokonalému jídlu i podle toho, jak vypadá prostřený stůl.

Někteří lidé skvěle vaří, jejich problém ale je, že nedokážou jídlo naservírovat tak, aby zaujalo. A i když někdy náhodou udělají na talíři doslova umělecké dílo, nijak se nezabývají s tím, zda mají na stole ubrus, nebo jestli položili vidličku a nůž na správnou stranu.

Naopak Ryby, Panna a Střelci si s přípravou jídelního stolu vyhrají. Už při příchodu k nim domů poznáte, že jídlo bude skutečně dokonalostí pro tělo i pro duši, a to ještě ani nevíte, co budete jíst. Pohled na nádherně připravené posezení ale prozradí hodně.

Ubrouskový mág

Ryby se při přípravě stolu věnují především tomu, aby měl každý na správném místě příbory, aby byly přichystány sklenice na přípitek i druhý nápoj, hlavním bodem jejich příprav je ale zajištění dostatku ubrousků. Kromě toho, že má každý host ubrousek přímo u svého místa, je jich dostatek také uprostřed stolu.

A svou lásku k ubrouskům dokazují lidé narození v tomto znamení i tím, že vám papírovou ozdobu nepoloží vedle talíře jen tak jednoduše, ale složí z nich labutě, motýly a další motivy, které jste ani netušili, že se složit dají. Výsledkem je dokonalost, kterou je vám skoro líto využít na otření mastných úst.

Barevná harmonie

Panny si dobře uvědomují, že klíčem k dokonalosti je správná kombinace barev. Když k nim domů přijdete poprvé, máte dojem, že je jejich oblíbenou barvou červená, napodruhé zelená, až napotřetí vám dojde, že tito lidé pouze přizpůsobují svůj stůl tomu, co se bude jíst.

Pokud vás pohostí lehkým letním salátem, ideálně sladí stůl do zelené s prvky bílých barev. V případě, že jde o pořádný flák masa, nebojí se použít červenou. Ubrus, ubrousky, dokonce i podsedáky na židlích mají vždy dokonale barevně sladěny, a jíst u nich je proto doslova požitek.

Puntičkář

Když zasednete u Střelce ke stolu, ještě než vám donese jídlo, rozhlížíte se, zda neleží někde v blízkosti pravítko, úhelník, nebo vodováha. Všechno na stole je totiž dokonale zarovnáno, na centimetr přesně vypadají všechna místa stejně.

Zdá se, že není ani možné, aby takovou nádheru někdo vytvořil jen tak od oka, Střelec je ale jednoduše puntičkář, který potřebuje mít všechno perfektní. Takže je dokonce i možné, že opravdu při rovnání talířů a skleniček na stůl nějaké to pravítko využil.

Zdroj: Kalinga TV, Times of India, Metropolitan girls

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz