Horoskop: Ovoce, které vám doporučují hvězdy, vás zbaví mnoha neduhů. Toto byste měli jíst podle znamení zvěrokruhu

Zdroj: Shutterstock

Ovoce má na naše tělo celou řadu pozitivních účinků. Je plné vitamínů a dalších důležitých látek, ze kterých dokáže naše tělo čerpat. Dokáže nám dodat energii, zafunguje i jako prevence proti určitým nemocem.

Každé ovoce je jiné a má trochu jiné výhody. Víte, jaké ovoce nejlépe odpovídá vašemu znamení zvěrokruhu?

Kaki pro Vodnáře

Narodili jste se ve znamení Vodnáře? Pak je vaším ideálním ovocem šťavnatě oranžové kaki. Je to originální druh ovoce, který prospívá tělu a zejména očím.

Papája svědčí Rybám

Antioxidanty nadupaná papája je jako stvořená pro lidi narozené ve znamení Ryb. Je prospěšná pro kardiovaskulární a trávicí systém.

Jste Beran? Jezte pomeranče

Beranům jsou určené šťavnaté pomeranče. Milujeme je pro jejich typickou, lehce kyselou a pořádně šťavnatou chuť. Obsahují spoustu vitamínu C, který podporuje imunitní systém.

Kiwi pro Býky

Jste narození ve znamení Býka a milujete kiwi? Není se čemu divit. Podle internetového webu thebeet.com potřebují Býci extra antioxidanty lutein a cholin obsažené v zeleném kiwi.

Narodili jste se jako Blíženec? Dejte si ananas

Ne každému je ananas po chuti. Pokud jste se ale narodili v období od 21. května do 20. června, a řadíte se tak mezi Blížence, pak byste mu měli dát šanci. Je to totiž vaše ovoce.

Raci a broskve

„Obvykle jsou považováni za vychovatele a ochránce,“ píše o tomto znamení zvěrokruhu web spoonuniversity.com. Broskve jim mohou pomoci předcházet stresu a úzkosti.

Lvi by měli jíst grapefruit

Lidé narození ve znamení Lva mají předurčeno zamilovat se do grapefruitů. Kontrastní kombinace chutí tolik typická pro tohle ovoce vlastně tak nějak definuje i samotné Lvy.

Znamení Panny a liči

Lidé ve znamení Panny jsou ohleduplné a kreativní bytosti. Na první pohled možná působí nedostupně, ale uvnitř jsou laskavé. Stejně jako liči.

Meloun zachutná Váhám

Životním cílem lidí narozených ve znamení Vah je najít rovnováhu a harmonii. Nechtějí nic komplikovaného. Proto je jejich ovocem meloun. Nejenže dobře chutná, ale zároveň snižuje riziko srdečních onemocnění.

Kdo se narodil jako Štír, zachutnají mu ostružiny

Pro Štíry je typická jejich odolnost a silná intuice. Najděte ve svém jídelníčku místo pro ostružiny, které posílí vaši vitalitu.

Guave pro Střelce

Střelci jdou do všeho po hlavě. Milují nové výzvy a nápady. Guave jim pomůže zůstat plní energie, protože právě lidé narození v tomto znamení jí potřebují opravdu hodně.

Dračí ovoce a Kozorozi

Pro někoho možná méně známé dračí ovoce je ovocem určeným pro Kozorohy. Ti mají pevnou morálku, jsou hodně vytrvalí a často dosáhnou svých stanovených cílů.

Zdroj: thebeet.com, spoonuniversity.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz