Heidi Klum popírá zprávy o tom, že přijímá jen 900 kalorií denně

Heidi_Klum
Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Udržet si štíhlou linii, zvláště když jste modelka a máte mladšího manžela, to dá hodně práce. Heidi Klum by mohla vyprávět. Médii prolétla informace, že kvůli tomu přijímá jen 900 kalorií denně. Modelka se však proti tomuto vyjádření ohradila.

Pro aktivní ženu ve věku Heidi je doporučováno 2 200 kalorií, což by tedy znamenalo, že je na více než polovině příjmu potravin, než by měla být.

Důkazy na instagramu

Podle The Daily Mail měla modelka 20. srpna v rámci svých stories na instagramu prozradit, že svůj den zahajuje nízkotučnou snídaní, která obsahuje tři sázená vejce v teplém kuřecím vývaru a denně nepřekročí její příjem 900 kalorií.

Jedním z fanoušků pak byla vyzvána, aby se zvážila, a její váha ukázala 62,5 kila.

Dokonce i na dovolené má dle serveru Heidi držet takto přísnou dietu. Důkazem je fotografie sdílená na jejím instagramu.

Byla na ní večeře, která se skládala z několika kousků červeného masa, zelených fazolí a zeleného salátu.

Své návyky komentuje často

Ke svým stravovacím návykům se modelka vyjadřuje poměrně často. V roce 2018 například prozradila, že jí naposledy v šest večer.

„Jím se svými dětmi, takže si myslím, že to také trochu pomáhá. Myslím, že když se najíte trochu dříve, má to čas na trávení, a myslím, že je to pro vaše tělo o něco lepší,“ řekla.

Také sdělila, že nikdy nebyla fanynkou posiloven. Ráda cvičí venku, chodí na procházky a plave v bazénu na zahradě. Heidi také cvičí jógu, pilates a do svých tréninků zařazuje kruhový trénink.

Nízký příjem kalorií popírá

Vzhledem ke své otevřenosti ohledně životního stylu ji zprávy o příjmu 900 kalorií rozzlobily.

„Právě jsem se vrátila domů a někteří přátelé mi posílají tyto články, které byly napsány, že přijímám pouze 900 kalorií,“ začala své vyjádření k těmto zprávám ve stories.

„Chci říct, že si nemyslím, že jsem někdy v životě musela počítat kalorie, a nevěřte všemu, co čtete. Takže já kalorie nepočítám,“ pokračovala modelka.

Uvedla, že byla fanouškem vyzvána, aby si stoupla na váhu, což udělala, ale nikdy neřekla nic o kaloriích.

Také upozornila, že tyto vymyšlené zprávy mohou být velmi nebezpečné, protože by pak mohly některé ženy chtít držet dietu jako ona, která je přitom pro zdraví nebezpečná.

Zdroje: E-online, Live and style, People

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz