Hana Mašlíková brzy opět začne ladit formu a správně jíst

Zdroj: Profimedia

Česká modelka a moderátorka Hana Mašlíková před časem zaskočila mnohé fanoušky zprávou o tom, že se připravuje na bikini fitness. Málokdo by to tenkrát do pohledné světlovlásky řekl a našli se i tací, kteří její rozhodnutí neschvalovali.

Letos se účastnila prestižní světové soutěže Mr. Universe Prague, kde soutěžila v kategorii bikini fitness a vybojovala si zlatou medaili. Nyní na svém instagramu přiznala, že je opět na čase začít makat.

Nebyla to jednoduchá cesta

Příprava na takovou soutěž nebyla ani trochu jednoduchá. I když se Haně podařilo uspět, cesta k tak skvělému výsledku byla trnitá.

Hana prozradila, komu vděčí za svůj úspěch. Její poděkování nesměřovalo k nikomu jinému než k jejímu trenérovi a dobrému kamarádovi v jedné osobě Martinu Svobodovi.

„Ačkoli se zpočátku mé přípravě na soutěž bránil a snažil se mi to rozmluvit, nakonec mě v tom nenechal a za půl roku dokázal s mým tělem doslova zázraky. Trénoval mě denně od pondělí do pátku, byl tady každý den pro mě jako kouč a opora, vymýšlel zajímavé tréninky,“ promluvila o jejich spolupráci pro Deník.

Přichází čas opět začít makat

Hana Mašlíková má postavu, kterou jí mnohé ženy závidí, pro jiné už je to příliš za hranou. Každopádně je v takové formě, za kterou by se i mnohé mladší ženy nemusely stydět.

Na svém instagramu ale Hana přiznala, že je opět na čase začít na sobě dřít. Fanouškům ukázala svoji aktuální formu a v popisku naznačila, že možná něco chystá.

„Je nejvyšší čas začít zase pořádně makat a slušně jíst a pak… To se uvidí,“ napsala k fotografii zveřejněné na svém instagramovém profilu. Kdo ví, možná tak Hana chystá něco velkého, ale své plány si zatím nechává šibalsky pro sebe.

Celý proces je náročný

Získat formu na účast v soutěži není jen tak, tím ale tvrdá dřina ani zdaleka nekončí. I samotná soutěž vám dá pořádně zabrat. Tím se Hana vůbec netají.

„Nebudu lhát, že to nebolí. Ráno vstávám bolavá, usínám bolavá. Je to obrovský zápřah. Do toho jídlo, to je teprve náročné. Musím mým klukům vařit a vlastně se toho nesmím ani dotknout, nesmím ochutnat. Prakticky jím jen suché maso s rýží, vejce. Je to masakr, ale vím, za čím si jdu,“ svěřila se Hana Mašlíková deníku Super.

Zdroj: denik.cz, Instagram, Super

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz