Eva Decastelo už má od rozchodu s manželem dole 13 kilo

Zdroj: Nextfoto

Nebojí se sama o sobě prohlásit, že je věčná dietářka. Během svého života na tom byla s váhou jako na horské dráze. Když něco zhubla, rázem se dostavil jojo efekt. Eva Decastelo byla před časem v hledáčku společnosti díky rozvodu s manželem. Nyní se do středu pozornosti dostává znovu.

Proč? Důvodem je její proměna. Od rozvodu totiž zhubla 13 kilogramů a dle svých vlastních slov je nyní v takové formě, kterou neměla ani v době, kdy jí bylo osmnáct.

Přiklání se ke keto dietě

Eva Decastelo už v rámci diet zkusila ledasco. Z dlouhodobého hlediska nedá dopustit na keto dietu, která je založená na zvýšené konzumaci bílkovin, a naopak snížené konzumaci sacharidů.

Jelikož už párkrát zažila nechvalně známý jojo efekt, při kterém se vám ztracená kila vrátí i s několika „kamarády“ navíc, už jednoduše ví, co jejímu tělu svědčí, a co ne.

Rozchod se podepsal na psychice

Kdo si někdy prošel rozchodem, ten moc dobře ví, že je to bouře emocí. Je to náročné na psychiku, což by jistě potvrdila i Decastelo.

Možná i to byl jeden z faktorů, díky kterým se Evě podařilo zhubnout na takovou váhu, jako by snad za sebou neměla tři porody.

„Mám nejlepší váhu, jakou jsem měla za posledních dvanáct let. Mám padesát a půl kila díky tomu, že jsem v rámci diety hodně upravila jídelníček, ‚prasím‘ jen výjimečně, a hlavně poctivě cvičím,“ svěřila se.

Pomohlo otužování?

Otužování není Evě vůbec cizí. Už kolikrát jsme ji mohli vidět v ledové vodě, když se na veřejnosti aktivně otužovala, a ani tehdy jí úsměv z tváře nezmizel.

Otužuje se i doma. Netají se tím, že díky otužování zhubla pět kilogramů a že jí pobyt v ledové vodě hodně pomohl i na celulitidu.

Královna jojo efektu

Nyní je Eva Decastelo se sebou naprosto spokojená a není se čemu divit. Hrdě prohlašuje, že je ve své nejlepší formě a cítí se jednoduše skvěle.

Má také radost z toho, že jakožto královna jojo efektu nyní tenhle problém řešit nemusí. Váhu si totiž udržuje, nehýbe se ani nahoru, ani dolů.

„Mám dole třináct kilo a jsem nadšená, že já, královna jojo efektů, teď nenabírám kila zpět. Ani kilo nahoru, ani dolů,“ svěřila se moderátorka deníku Super.

Zdroj: Lifee.cz, Super

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz