Fearne Cotton je zapřísáhla veganka. Svým dětem však dopřává jiný režim

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Fearne Cotton je televizní moderátorka, objevuje se v rádiu a také je to milující dvojnásobná maminka. Aktivně se svěřuje se svými vyzkoušenými tipy, jak se stravovat zdravě, a především jak všechno zvládat, když o sebe chcete pečovat a máte malé děti.

Má za sebou mnoho motivačních příspěvků, kterými „zásobuje“ své fanoušky na sociálních sítích. Mimo jiné ale začala psát i knihy týkající se duševní pohody. Na svém kontě má i kuchařky nebo zajímavé podcasty, které si nacházejí své posluchače.

Je pro ni důležité udržovat se v kondici

Fearne Cotton je žena činů. Netají se tím, že je pro ni důležitá rodina, která je samozřejmě na prvním místě. Ale důležitá je také zdravá strava a dobrá kondice.

Zkrátka chce být fit. I přes svůj nabitý program, který zahrnuje její účinkování v televizi, rádiu a starost o rodinu, si nachází čas také sama pro sebe.

Podle Fearne je důležité najít pro sebe činnost, při které si udržíte zdravou mysl. Vyčistíte si hlavu, přijdete na jiné myšlenky a podpoříte psychickou pohodu.

Věnuje se józe, ráda si zajde zaběhat nebo se v poslední době stále více věnuje online cvičení z pohodlí domova. „Je to jeden z mých nejoblíbenějších způsobů cvičení,“ svěřila se Fearne. Nemusí totiž nikam chodit, vysvětluje healthwellbeing.com.

Preferuje určitý styl stravování

Pokud jde o stravování, každému vyhovuje něco trochu jiného. Zatímco někteří neřeší, z čeho se jejich jídelníček skládá, další z něho vědomě vyřadí maso.

Podobně je na tom i televizní moderátorka Fearne Cotton. Ta totiž podle webu womenshealthmag.com preferuje jeden určitý styl stravování.

Dává přednost veganské stravě. Zaměřuje se na konzumaci dostatečného množství ovoce a zeleniny. Vyhýbá se živočišným zdrojům, ke kterým se snaží hledat rostlinné varianty.

Vede k této stravě i děti?

Fearne asi jako každá milující maminka chce pro své děti jen to nejlepší. Proto se je snaží už odmalička vést k tomu, aby jedly vyváženě a zdravě.

Její děti proto nemají problém sníst kousek zeleniny. V tom jim jde jejich maminka vzorně příkladem. Dcera například miluje mrkev, okurku nebo batáty.

Fearne ale nenutí děti jíst striktně vegansky. Ačkoli sama už odmalička nejí maso, pokud jde o bílkoviny, dopřává dětem i masové složky v jídelníčku. Pokud jde o konzumaci masa, zastává názor, že by se měl každý rozhodnout dobrovolně, zda ho bude jíst, nebo ne.

Zdroj: healthwellbeing.com, womenshealthmag.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz